Albumai

OMEGA ONE – Lo-Fi Chronicles

Omega One , kas per vienas ? Naujokas?…na manau, kad jeigu Jūs domitės taip vadinamu andegraundiniu hip hopu , tai Jūs turėtumėte tikrai girdėti vieną kitą šio DJ’io ir prodiuserio darbą…

 

Truputi istorijos :prasidėjo viskas jaunam Djui iš New Yorko kai jis besimokindamas Bostone mokykloj susipažino su Aesop Rocku, abu jauni ir pilni idėjų , taip prasidėjo jų bendradarbiavimai , taigi jeigu Jūs girdėjote nors vieną Aesop Rocko albumą , Omega One kūryba jums turėtu būti girdėta per Aesopa jis susipažino su kitais andegraundo vilkais Vast AirCannibal OX ir I Self Divine .Dar vėliau į savo draugų ratą jis įtraukė dar Immortal technique ir tokia grupė kaip Atmosphere . Na ką aiškiau , manau kas liečia stilius kuriame kuria Omega. Bet vis tiek pagrinde jis žinomas dėka darbų su Aesopu ir Cannibal OX…o kai tiek daug dirbasi su kitais MC , atsiranda noras išleisti kažką savo , kur muzika būtu pagrindinis balsas , kur mintis ir nuotaikos, kad atsiskleisti nereikalautu MC.Taip 2005 metais Omega One debiutavo su savo „Lo -Fi Chronicles“ .

 

Prie albumo iškart buvo prilipdytas „downtempo“ lipdukas , na kitais žodžiais alia trip hopas , kitoks nei mes įpratę , bet šen bei ten jaučiasi senas DJ Cam, The Herbaliser na arba Portishhead.Aplamai Omega puikiai derina skirtingos muzikos elementus , čia tau ir jazzas, o štai blues, o šitam gabale alia Havajios gitaros…ir visi šitie sluoksniai muzikos , paremti vieno žmogaus patirtim, jos sukurtais bitais ir jausmais kurie guli už..Plius Omega prademonstravo save ir kaip gana neprastas plokštelių gadintojas (pvz. Cliff Banger“ ) …Na tiesiog auksinės rankos.

 

Bet kaip bebūtu viskas puiku ir tobula , be MC pagalbos neapsiėjo , visų pirma I Self Devine tokiam kurinį kaip „I want it All“ …bet mano manymu , ten jo galėjo ir nebūti , kūrinys ir taip pakankamai gerai , plius kaip MC I Self pasirodė toli gražu nesuper , gabalas nesugadintas, bet ir ne pagerėjo…Kitas MC tai psichadelikos ir MC battlų karalius Lo Deck, šį kartą derinys gavosi labai šaunus “ Coupd’Etat“, veža…

 

Na štai manau, kad albumas, turėtu labai gerai patikti tiems kas domisi andegraundiniu hip hopu, nes kaip taikyk šokiams jis neprilips , greičiau žolės pūtimui , arba besivoliojant lovoj…toks jau tas OMEGA ONE su savo Downtempo vaiku..

 

Rekomenduoju…


 

Bitai: 9/10

Voklas:9/10

Originalumas: 5/10

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close