Interviu

SVARAS: MAN PATINKA GYVENIMO IŠŠŪKIAI (HipHop.lt 2007)

Alchemikas, bandantis iš muzikos išgauti auksą. Lietuvos repo atstovas, atvirai reiškiantis savo nuomonę. Sportinių motociklų ir adrenalino fanas. Taip, tai SvarasG&G Sindikato: apie adrenaliną, ekstremalų sportą ir muziką.

Saugesnis seksas: Kas yra adrenalinas?

Svaras: Tam tikromis aplinkybemis išprovokuotas ypač didelis susikoncentravimas.Ypatinga emocinė ir fizinė būsena. Dažnai nevaldoma ir nenusakoma. Manau, kiekvienam jį pasireiškia savotiškai.

Saugesnis seksas: Ar yra tokia žmonių rūšis – adrenalino ieškotojai? Ar priskirtum save prie jų?

Svaras: Yra. Tai žmonės, jaučiantys trauką rizikai ir iššūkių įgyvendinimui. Dažnai tie žmonės įgyvendina sąvajį potraukį adrenalinui tam tikrose specializuotose srityse. Kas riedučiuose, kas motocikluose, kas parašiutizme, kas alpinizme, o kas gatvės muštynėse.. Pats save… na galbūt. Aš mėgstu motociklus ir ekstremalujį keliavimą. Dabar svajoju apie ilgą kelionę jūra su jachta per kokią jūrą, tačiau ne tiek pramoginę, kiek susijusia su savęs išbandymu, ekstremaliom gamtos sąlygom ir panašiai. Man patinka gyvenimo iššūkiai.

Saugesnis seksas: Kada pajauti, kad prisipildai adrenalino?

Svaras: Niekada neuždavinėjau sau tokio klausimo. Tomis akimirkomis dažnai veikia ne logika ir apskaičiavimas, o įgūdžiai ir instinktai;).

Saugesnis seksas: Važinėjiesi sportiniu motociklu. Tau tai tiesiog susisiekimo priemonė ar kažkas daugiau?

Svaras: Man susisiekimo priemonė yra visa, kas turi keturis ratus. Motociklas – tai dūšios reikalas. Tai malonumas, adrenalinas, smegenų „išsivalymo“ priemonė. Gaila, kad laiko tam skirti nėra daug.

Saugesnis seksas: Esi šokęs parašiutu? Daugelis pabandžiusių sugrįžta. Tavo nuomone, kodėl?

Svaras: Ne, nesu. Man nepatinka visa, kas virš žemės. Vanduo, žemė – prašau, bet oras – ne mano stichija;).Tiesa, kažkada ankščiau esu važiavęs šuoliui, bet nebuvo oro sąlygų kažkokių, tai neleido šokti. Pagalvojau – gal tai ženklas;))))… Man tik sapnuose skraidyti patinka;).

Saugesnis seksas: Riedlentės – neatskiriama hip hopo kultūros atstovo įvaizdžio dalis. Esi tai propagavęs?

Svaras: Taip, dar tais laikais, kai riedlentes buvo „Rula“ ir „Rippo“ gamybos. Latviškos ar kažkas… Tiesa tuo metu jomis važinėjo daug pankuojančio jaunimo, nes hip-hoperių beveik ir nebuvo dar. Šiuo metu taip pat turiu riedlentę, bet dėl tam tikrų patirtų traumų intensyviai važinėtis negaliu. Todėl dažniausiai važinėju dviračiu. Ne tas pats, bet tiesiog smagu.

Saugesnis seksas: Teko girdėti, kad žaidi dažasvydį. Kuo ši sporto šaka tau ypatinga?

Svaras: Komandos darbu ir adrenalinu. Nesu kietas žaidėjas, aš tik kartais, bet jei būna proga -su malonumu.

Saugesnis seksas: Su kuo tau asocijuojasi dažasvydis: su lengva pramoga ar karo simuliacija?

Svaras: Su sportu. Lengvos pramogos manęs netraukia, karas kaip reiškinys yra žmonijos tragedija. Man tai sportas, varžymosi vieta, geras laikas, įdomus savęs ir kitų žmonių išbandymas.

Saugesnis seksas: Kaip manai, ar žmonės ieško aštrių pojūčių norėdami pabėgti nuo rutinos?

Svaras: Na kiekvienas tam turi savo motyvacija. Kam pabėgimas nuo rutinos, kam pramoga, kam gyvenimo būdas. Tai priklauso nuo begalės konkretaus žmogaus gyvenimo aplinkybių.

Saugesnis seksas: Kompiuteriniai žaidimai skirti pramogai ar susikaupusiam nuovargiui, pykčiui išlieti?

Svaras: Man tai pramoga ir vėlgi smegenų „išvalymo“ būdas.Nors dažnai pastebiu ,kad tam tikrai daliai „geimerių“ tai savo tam tikrų kompleksų ar nesugebėjimų realiame gyvenime realizavimas. Paaugliai, kaip taisyklė, yra agresyvesni, suaugę žaisdami labiau vadovaujasi logika ir strateginiu mąstymu. Be abejo, tai ne taisyklė. Kompiuteriniai žaidimai turi tiek pliusų, tiek minusų.Bet jie – neatsiejama šių dienų gyvenimo dalis. Aš žaisdamas vadovaujuos keliomis taisyklėmis, viena jų – kas par daug tas nesveika;).Daugiau dėmesio realiam gyvenimui;). Šiuo metu „kalu“ Lineage II, smagu, bet kai pamačiau, kad darausi dalimi priklausomas – pristabžiau;).

Saugesnis seksas: O kaip dėl Sindikato gimtadienių tradicijų? Ar plaukimas baidarėmis bei kopimas į Gedimino kalną suteikia kažkokių papildomų pojūčių, ar tai atrakcija?

Svaras: Plaukimas ir kopimas, tai dalykai turintys savyje keletą svarbių aspektų. Tai mūsų tarpusavio vientisumo ir susigyvenimo išraiškos. Tai ne atrakcijos, tai tradicijos. O tradicijos turi tiek matomą ir įvardijamą pusę, tiek ir dar daug „paslėptų“ ir ne visada tiesiogiai matomų dalykų. Labai svarbu, kai komanda ne tik kartu dirba kūryboje, bet ir kažkiek laiko skiria viens kitam laiko kitoje aplinkoje.O plaukimas savyje turi begalo daug smagių ir svarbių dalykų. Tai labai gerai padeda psichologiniam komandos klimatui. Be abejo, kartu tai nereali pramoga ir nuotykiai.

Saugesnis seksas: Muzika – savotiška adrenalino injekcija?

Svaras: Muzika – tai saviraiškos būdas. Saviraiška man, tai kūrybos, kūrybinio maišto ir Visa To Kas Manyje, bei Tai Kas Man Svarbu matymo, suvokimo, įdėjų išsakymas per muziką ir tekstus. Galų gale, tai mano gyvenimo kelias, kurį pats pasirinkau. Nėra svarbu viską įvardinti ir išdėlioti į lentynas. Tai teorijos.O aš tiesiog noriu kurti. Motyvacijos kartais per daug sudėtingos ir jų apibrėžimai tik atimą laiką kurį galima panaudoti kur kas naudingiau. Daugiau darbo, o ne žodžių. Svarbu turėti „šaknis“ ir nuomonę. Visa tai – Gyvenimas ir, be abejonės, – adrenalinas.Tiek kūrėjui, tiek ir klausytojui.

Autorius www.saugesnisseksas.lt

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close