Albumai

The MIGHTY UNDERDOGS – The Prelude EP [ MO Records; 2008]

Viskas prasidėjo nuo to, kai 2007 metų pradžioj trys seni draugai Gift of Gab (iš Blackalicious), Lateef the Truthspeaker (iš Latyrix) ir Headnodic (bosistas ir prodiuseris iš Crown City Rockers) nutarė įrašyti vieną bendrą kūrinį. Bendras darbas gavosi toks smagus ir taip visiems patiko, kad jie pradėjo įrašinėti dar vieną ir dar vieną ir taip atsirado projektas, pavadinimu The Mighty Underdogs ir jų EP „The Prelude”. Sklinda gandai, kad netgi jo pavadinimas – tai tik preliudija prieš 2008tais žadamą pilnavertį grupės albumą.

Bet kol kas mano dėmesys sutelktas į šį šešių kūrinių skanėstą, kuriame be minėtų žmonių dar sudalyvavo ir tokie grandai kaip MF Doom, Ladybug Mecca, Raashan Ahmad (iš tos pačios Crown City Rockers) na, ir karštai visų mylimas DJ Shadow (beje, būtent nuo kūrinio su juo prasideda visas albumas, tikra bomba “UFC”, po kurios visas albumas pradeda skambėti kaip atpalaiduojanti kelionė).

Manau, savo tikslą EP tikrai pasiekė, apetitas pakilo kaip reikiant, muzika super, vokalinės partijos, MC meistriškumas tiesiog atima žadą…

Manau, kad EP, o vėliau ir albumas tikrai ras begalę gerbėjų mūsų hiphopo gurmanų tarpe, ypač jeigu jūs mėgstat tai, ką anksčiau darė Quannum chebra, ta 60tų – 70tų skambesį, pervarytą per dabartinį filtrą, gerą nuotaiką, paprastus, bet įdomius tekstus, senos mokyklos nuotaiką, pateiktą kitaip…Vienu žodžiu – rekomenduoju.

 

 

 

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close