Interviu

"Первый" ("First") made by Russian Rap Artist MIGHTY

"Первый" ("First") made by Russian Rap Artist MIGHTYInterviu su dar ne visiems žinomu, tačiau produktyviu ir jau apšildžiusiu tokius žmones, kaip GUFas – rusakalbiu reperiu iš Vilniaus MIGHTy. Kalbėjomės apie pirmąjį albumą, kuo jis panašus į klauną ir kaip repe randamos jėgos!?1. Išleidi albumą „Первый“ – kiek laiko prie jo dirbai, kas prisidėjo ir kiek jis tau reiškia?
Dirbau prie jo virš metų (reiškia nemažai:)) – tai yra debiutinis albumas, kuriame sudėta mano istorija. Joje išeinu iš praeities į dabartį. Daugelį albumo muzikos kūrė Phoenix, dar prisidėjo ir Prancūzų beatmakeris Casper ( Casper Production )

2. 5 žodžiai kuriais apibūdintum albumą?

Išėjimas iš tamsiosios į šviesiąją pusę. („Iš“ ir „į“ po pusę žodžio)

3. Angliškas nickname‘as, rusiškas repas , gyveni Vilniui ir dar beatmeikeris iš Prancūzijos – kaip gavosi toks internacionalumas? Kokią tai įtaką turi Mighty kūrybai?
MiGHTy susiformulavo labai įdomiai iš tikrųjų, kaip sako Svaras: „visi mes nešiojame kaukes“, tai MiGHTy yra mano kaukė (piktojo klauno pavidalu). Turiu tatiuruotę (foto apačioje) ant kairės rankos, kuri man primena kas jis, koks jis turi būti ir kaip jis formavosi. Visą piešinį mes kūrėme kartu su Pavelu (Pasha), kuris dirba pas Eddy Tattoo, t.y. aš sakiau, kaip jį matau jis piešė – taip gimė Mighty logotipas. Galingas klaunas yra ne tas, kuris juokoasi iš kitų -jis bando mokyti sociumo gyventojus, ne kartoti jo klaidų , kai kurias spręsti, bet jei reikia jis šaus ir blogu žodžiu.

Taip -esi teisus, gimiau, gyvenu ir nežadu niekur bėgti iš Vilniaus. Tai yra mano miestas, kuriam atstovauju!

Beatmakeris Casperis rado mane per soundcloundą. Jam patiko kažkuris iš kūrinių, jei ne klystų, tai buvo – ” Шиза ” (Shiza). Taip pat albume sudalyvavo Aliona Zhdanova (Latvija) poto, kai mes su grupe Шпиль (Shpil) apšildinejome Gufą Rygoje, ji priėjo ir davė savo kontaktus ir įrašus, kurious buvo dariusi su vietiniais atlikėjais. Patiko jos balsas – taip ir gimė gabalas “Правда” (Pravda – Tiesa ), kurį asmeniškai skaitau, gan giliu ir tuo pačiu paprastu kūriniu .

Dar albume sudalyvavo vienas iš mano gerų pažįstamų – naujokas, na gal šiek tiek jaunesnis, ta prasme, kad vėliau pradėjęs kurti – Gruz Po. Jame yra daug potencialo, nes mes gi renkamės žmones, su kuriais mums įdomu kurt ir kurie įdomūs mums!

4. Albume daugiau tamsos ar šviesos, kokios pagrindinės tematikos ir kokią koncepciją turėjai prieš kurdamas?
Per vidurį, tai yra po 50 procentų. Rėmiausi į tai, kad žmonės, atlikejai, reperiai daro nemažai narko repo. Esu praėjęs nemažai šito kelio ir galiu papasakoti irgi apie tai nemažai, bet nusprendžiau padaryti taip, ir parodyti, kad ir iš to galima išlipti, kad ir kaip giliai tam “šūde” sėdi. Koncepcija – na tiesiog noriu motyvuot žmones eiti į priekį ir nestovėti vietoje, kai atsitinka kažkas blogo, visada yra išeitis – reikia tik noro!


5. Kas tau, kaip atlikėjui, maloniau: įrašinėti, kurti -sakykime eiti link tikslo, ar tas momentas, kai baigi paskutinį gabalą ir supranti – „va baigta, padariau“?

Man maloniausias dalykas yra rašyti ir įrašinėti, ir nėra tokio, kad vat padariau ir baigta – tai nesibaigs, juk aš dar gyvas, ir matau kasdien kažkokius įvykius, kažka išgyvenu ir šitam albume netilpo net 20 procentų to, ką galėjau papasokoti apie savo praeitį. Pati kūryba yra maloni ir jei kažkas dar išgirdęs pasimokys ir išgirs kažką naudingo sau – būsiu labai patenkintas. O dėl baigimo po įrašymo tikrai ne – tai niekada nesibaigs 🙂 baigiau šitą, ir dabar planuoju mixtapą, kuris bus labiau tamsesnis, kodel? Todėl, kad noriu gal jau išliet tą praeitį iki galo.

6. Ką tau asmeniškai reiškia repas ir ar tai atsispindi iš žodžių albume: „Rap дал мне силу“ (repas davė man jėgų) ?
Tikrai taip, repas davė man jėgų! Gyvenime taip jau nutiko, kad vienas atvejis vos neuždengė man karsto dangčio. Kadangi visą gyvenimą domėjausi ir klausiausi repo pagalvojau, kodėl gi ir ne, ir iki šiol prisimenu, kai gulėjau ligoninėje, visas sugibsuotas ir susiūtas ir tik kairės rankos pirštai buvo veiksmingi. Nebuvo ką daryt – pradėjau rašyti. Skausmas, visas tas negatyvas ir pozitivas, kartu džiaugsmas davė man jėgų. Repas ištikrųjų išgelbėjo mane . Taigi jis davė man jėgų ir duoda iki šiol ir nemažai (todėl ir ant kairio šono (šonkaulių) turiu išsitatiuravęs old schoolinį mic’ą su užrašu „Rap Changed My Life“). Kažkam tai gali atrodyti keista, bet aš galiu teigti, kad jis davė man jėgų ir motyvacijos gyventi toliau .

7. Ką simbolizuoja albumo pavadinimas ir viršelis?
Pervyj yra nes jis yra pirmas, pirmas mano blynas. Viršelis, kurį piešė Vintorez, man labai patiko tuom, kad smėlyje mes matome veidą žmogaus, aplink tuščia ir atrodo nėra jokios pagalbos, o tie mažučiai juodieji žmogėliukai, kuriuos tikriausiai mažai kas įžiūrės, yra mūsų jėgos, kurios ateina pas mus .Vėl gi tai simbolizoja, kad net tuštumoje galima rasti ir pamatyti tai kuom tiki! Žinoma, jei užtenka jėgų tuom tikėt- man jų užtenka, būtent todėl ir pasirinkau šitą viršelį.

8. Kur galima gauti albumą ir ar jis įgaus cd pavidalą?
30-03-2013 albumas išeis į interneto vandenis! Greitu metu paaiškės iš kur bus galima jį atsisiųsti. Albumą tikrai rasite soundcloude – mano profilyje : MightyClownProd. Bei manau, kad rasite jį ir pas Phoenixą. Dėl CD pavidalo, jei Dievas duos bus ir jis, kadangi dabar yra interneto epocha – mažai kas norės turėti jį arba net mokėti pinigus, kai gali gauti dykai.

9. Pirmas albumas paruoštas – kokie planai ateičiai?
Nemėgstu žadėt kažko, bet planuoju iki metų pabaigos išleisti dar mixtape‘ą, o kitais metais jau LP albumą. Čia planai šiems ir pradžiai kitų metu, dar mes pradėjome filmuoti klipus, kai kuriem albumo shmotam ir net gi vienam iš dar tik planuojamo mixtape‘o. O toliau Dievų keliai nežinomi -sustoti kurti tikrai nežadu!

10. Žodis liaudžiai
Tikiuosi, kad albumas atneš Jums kazką naudingo ir patiks,visas ne visas,bet patiks. Ir aišku – taika ,arba kaip mėgstu sakyti – Миру Мир!

TATTOO:

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close