Albumai

Шпиль – таксебЕРэп [….;2011]

28 minutes 42 sekundės su malonumu pralesto laiko, 9 gabalai, 3 pagrindiniai MC plius palaikymo komanda. Tai viena iš gerai praleisto laiko konstrukcijų. Kaip ir už bet kokios, net tokios nedidelės konstrukcijos, slepiasi daugybė valandų, praleistu studijoje, diskusijose, prie kompiuterio arba tiesiog besėdint Vilnius gatvėse. Dėkoti reikia trims asmenybėms – plikajam ponui vardu Rusyj, lengvai barzdotam Amiko ir idėjų kaupikliui ir, kas itin malonu, jų generatoriui Phoenixui.

 

Taip jau atsitiko, kad visi trys man yra daugiau ar mažiau pažįstami, gal tik Amico labiau pažįstu iš jo kūrybos. Taigi kai pasklido kalbos apie šitą albumą, buvo surengti pristatymai, koncertai, aš jau daugmaž žinojau, ko galima tikėtis, bet jau todėl, kad visi trys vardai savaime jau yra savotiški kokybės garantai, turintys gerą skonį, mąstantys smegenimis ir, kas itin malonu, žinantys, ką daro, ir mokantys tai daryti. Puikus to įrodymas visi jų ankstesni darbai.

 

Man visada patiko EP koncepcija, nes į jį paprastai sudedama tai, kas iš tiesų yra gera, be jokių tuštybių ir idėjų trūkumų užpildymų, nors yra ir išimčių. Šio atveju trijulė mane nenuliūdino, 28 minutes ir 42 sekundes aš praleidau su malonumu. Linksmi sultingi instrumai, Phoenix progresuoja, ir progresuoja gan greitai, iš tokio tempo galima tikėtis, kad jis susidomės „eksperimentiška“, juk koks geras bebūtų namas, vieną dieną jame pasidaro tvanku ir norisi kažko naujo, bent jau perstatyti baldus. Panašu, kad jau dabar prasidėjo procesas. Gana smagiai paskutiniam devintam treke erdvę užpildė keli instrumentalistai, ir gan nestandartinis moteriškas vokalas (gaila, kad trumpokai).

 

Negaliu neišsakyti savo komplimentų Rusuj – itin malonu klausyti jo rimų, puikus humoro jausmas ir nestandartiniai sprendimai, pralinksmino ne vieną kartą. Man atrodo, visi trys labai gerai papildo vienas kitą (kaip ten buvo pasakyta, perfrazavus, „štai kas atsitinka, kai trys MC atitinka“).

 

Na štai, trumpas albumas, neišsiplėsiu ir aš. Sėkmės chebrai, belieka laukti naujų darbų, o kiek galiu spręsti, Amiko, Phoenix ir Rusyj neprivers mūsų ilgai laukti.

 

 


 

TRACKLIST:

1. Здесь «Штиль»

2. Шпиль по-любому!

3. Бешеные мысли

4. ТИШЕ!

5. Чтобы было жарко

6. Прибалтийский хасол

7. Таксеберэп

8. Пра любоффь

9. Истории города V

 

Autorius Miron
Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close