NaujienosRenginiai

2 nenuspėjamos repo kovos jau šiandien vakare [Hype kovų apžvalga]

Atrodo dar visai neseniai apšilę su įžangine Hype kova, ilgai nelaukus vėl turime progą susirinkti į nArautus arba jei neturite galimybės atvykti – teks laukti naujų kovų video Youtube. Nors buvo planuotos 3 kovos – šeštadienio vakarą išvysime 2. Tačiau jau pirmasis kartas įrodė, kad čia matematika nėra esminis kriterijus. Už kiekybę svarbiau punchline, originalumas ir aštrumas, tad to paties tikimės ir vėl.

Taigi jau šiandien vakare sužinosime, kaip aštriai pasiruošę yra Wite Katt vs Gysla, Mato Nesimato vs doDo. O taip pat pasirodys kviestinis vakaro svečias – ADE.

Pirmoji kova turbūt daugeliui kelia didžiausią intrigą, nors šiame formate niekad ir dėl nieko iš anksto negalime būti tikri. Wite Katt daugeliui puikiai žinomas savo kandumu ir tikrai yra pakankamai artistiškas bei originalus, kad įdėjęs darbo galėtų rasti tuos sprendimus – į kuriuos bus įdomu pažiūrėti. Tačiau iš tiesų tai kartu ir velniškai nenuspėjama persona. Užtenka prisiminti jo kovas HHBattle online arenoje, kur atrankoje ir pirmame rounde atrodė, kad bus vienas favoritų, o paskui kažkas stipriai pakišo koją.

Gysla tuo tarpu jau yra nebenaujokas, nes dalyvavo pirmojoje kovoje ir ten daugelį maloniai nustebino. Tokia patirtis gali padėti išvengti pirmosios kovos klaidelių ir kartu jaustis dar užtikrinčiau. Tačiau iš kitos pusės – gali būti ir taip, kad viską, ką turėjo geriausio, atlikėjas jau iššaudė prieš tai. Juolab, kad ir jo oponentui dabar kovai pasirengti bus kiek paprasčiau. Taigi šioje kovoje susitiks skirtingi stiliai, abu savaip stiprūs, todėl norisi tikėti, kad bus labai gerai.

Antrojoje kovoje susitiks Mato Nesimato vs doDo. Abu atlikėjai hiphope jau daug metų ir yra išbandę save įvairiose formose – tačiau toks kovų formatas abiems bus naujas. Čia susitiks Vilnius su Jonava ir kaip ir pirmojoje kovoje – labai skirtingi stiliai.

DoDo yra ne kartą dalyvavęs freestyle kovose, todėl šis gebėjimas gali puikiai praversti reaguojant ir atsakant į oponento punchlinus. Bent anksčiau scenoje jis pasirodydavo, kaip gan piktas MC – kas jeigu daroma skoningai yra puikus prieskonis ir gali vesti teisingu kovai keliu.

Mato Nesimato tuo tarpu nesame matę pikto scenoje – tai gal netgi per taikus MC. Tačiau taip buvo iki šiol, nes  pats Hype formatas reikalauja pulti oponentą. Todėl čia reikėtų laukti staigmenų ir tiesą sakant netgi sunku prognozuoti kaip Matui pavyks sėsti į naujas roges. Taigi paliekame tai kaip didžiausią nežinomąjį šiam vakarui.

Džiugu, kad iš anskto nesimato aiškaus favorito abiejose kovose ir viskas priklausys tik nuo to, kaip kuris MC atliko namų darbus ir kaip būtent šeštadienio vakarą „kris korta“. Turėtų būti smagu.

Tai renginys į kurį vėluoti negalima – nes filmavimo metu rasite užrakintas duris. Kas turi galimybę tikrai verta ateiti, nes pats kovų formatas yra bene labiausiai patrauklus žiūrovams. Tad iki vakaro, kur bus gero repo ir jau dabar laukiame kovų.

Daugiau informacijos galite rasti evente –> https://www.facebook.com/events/169346123994435/ 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close