Renginiai

20 atlikėjų vienoj Xatoj. Dinamitinis Helloweenas Kaune

Hip Hop HalloweenVirš 20 atlikėjų, 2 scenos ir šimtai hip-hop muzikos gerbėjų. Penktadienį Helovyno proga Kauno širdyje esančioje pramogų erdvėje „Xata“ rengiamas išskirtinis vakaras – „Hip Hop Halloween“. Kaip teigia vakaro organizatoriai, tai bus masiškiausias pastarojo meto hip-hop kultūros renginys tiek atlikėjų, tiek lankytojų skaičiumi.

„Galinga hip-hopo šventė, kurioje tai, kas geriausia šioje muzikoje, suras ir pradedantysis klausytojas ir jau daug metų sekantis visas naujienas“, – renginį apibūdina vienas iš renginio organizatorių ir puikiai Lietuvos scenai pažįstamas atlikėjas Konstantinas Kiveris-Lilas. Pagrindinė vakaro žvaigždė – danas „MC Black Daniels“, kuris jau ne pirmą kartą lankosi Lietuvoje ir kaskart sutraukia minias gerbėjų.

Renginyje bus ir visas geriausių lietuvių hip-hop‘o atlikėjų desantas: „Kastetas vs Donciavas“, „Garazhe Nerūkoma“, „Karpiz & ReWritable“, „Micro One“, „Ironvytas Pro“ ir daugelis kitų.

„Su Donciavu esame įpusėję solinio albumo įrašus, tai pagrosime ir dar niekur negirdėtų kūrinių, ir nepamiršime nupūsti dulkių nuo senosios kūrybos. Ant scenos kartu esame daugiau metų, nei daliai klausytojų, todėl suprantame vienas kitą iš pusės žodžio ir programoje pasiliksime vietos improvizacijai – garantuojame gerą nuotaiką ir daug judesio“ – žada daugiau nei du dešimtmečius Lietuvos hip-hopo scenoje esantis Kastetas.

Hip Hop Halloween

Vieną iš renginio scenų kuruoja ir legendinio „Dinamitas Fest“ organizatoriai, kurie kasmet rengia bene didžiausią Lietuvoje hip-hopo atlikėjų festivalį. „Reikėtų tikėtis kokybiškos masės. Netuščiažodžiausim apie šviesas ir garsą, šis renginys kaip „Maksima“ – pagalvota apie viską. Renginio detales dėliojomės ilgai ir atsižvelgdami į tai, kokio vakarėlio tikėtumėmės patys“, – sako organizatoriai.

Kadangi renginys susijęs ir su daugelyje pasaulio šalių švenčiamu helovynu, organizatoriai žada ne tik kokybiškus pasirodymus ant scenos, bet ir šventės atmosferai pritaikytą aplinką. „Bus viskas, kas priklauso temai – specialus personalo makiažas, kostiumai, specialios vizualizacijos ir panašiai. Tai vienas iš tų renginių, kuriame geriau viską pamatyti patiems, o ne ilgai klausytis draugų pasakojimų“, – patikino „Hip Hop Halloween“ organizatoriai.

„Hip Hop Halloween“ jau spalio 31 d. nuo 22 val. pramogų erdvėje „Xata“ (Laisvės al. 36, Kaunas).

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close