NaujienosStraipsniai

2000-ųjų metų skambesio su keliais prikolais savaitės albumas. Bumpy Knuckles & Nottz – Pop Duke, Vol. 1 #3

Tradicija įsibėgėja ir šią savaitę Gatvės Lyga ir Mironas jums paruošė dar vieną albumą, kuris galbūt bus vertas papildyti grojarasčius. Ypač tų kas mėgsta 2000-ųjų vibe’ą tai tikrai. Taigi šios savaitės savaitės albumu tapo naujausias Bumpy Knuckles ir Nottz darbas Pop Duke, Vol. 1.

Panašu, kad senukui Bumpy Knuckles patinka kolabo darbai, nes kas kartą su naujais projektais jis parenką sau ką nors į kompaniją (Freddie Foxx, Jesse West, veteranas KRS –ONE, senas kolega Priemier, Statik Selektah)…ir štai aštuntas albumas, ir šį kartą visą muzikę pusę Bumpy patikėjo Nottz, kuris irgi mėgsta gerų MC kompaniją savo albumuose… užtenka prisiminti jo paskutinį darbą su BLU.

Albumas bus tikras skanėstas tiems. kas mėgsta 2000 pradžios Boom Bapo skambesį. Toks alia post Primo su keletą naujesniu prikolų. Plius be pačio Bumpy albume dar galima išgirsti legendinį Biz Markie, Public Enemy sielą Chuck D, Kool G. Rap, Lil Fame, Big Gov, V Stylez, Kuye Mason, Zaire Baptiste ir Krupt Mob.

Kol kas albumas pasirodė tik digital formate, bet noriu tikėtis, kad chebra pasirūpins ir jo fiziniu ekvivalentu. Ypač, kad jau po pirmos savaites albumas susilaukė daug geru atsiliepimų, kaip “Solidus …užtikrintas sugrįžimas”

Visą albumą galite rasti Spotify: Paspaudę čia.
O dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close