InterviuNaujienosRenginiai

3 paras nemiegojęs Shahmen koncertavo Vilniuje [trumpas interviu]

Prieš savaitę turėjome retą progą sutikti atlikėją, kuris net nemiegojęs 3 paras savo klausytojams randa laiko. Tikrai nerekomenduojame to daryti (ilgai likti be miego) kitiems. O ir pats į albumo, naujų video ir prasidedančio turo reikalus įsisukęs Shahmen kolektyvas sakė – jei nemiegosime 5 paras, daktarai sako, kad gali atsirasti negrįžtamų pasekmių… tačiau po išskirtinio koncerto Kablyje jie sutiko trumpai pasikalbėti, tad dalinamės ir su jumis nuoširdžiu interviu su išskirtinio balso savininku BLS iš Shahmen.

Net nepradėjus uždavinėti klausimų, atlikėjas pats paklausė ar užsiimame muzika ir iškart paspaudęs ranką paminėjo, kad visiems, kurie nori prisidėti prie muzikos, tam nereikia būti pirmame plane ar dėmėsio centre. Ir viso koncerto metu matėsi, kad atlikėjas tikrai nori bendrauti ir turi ką pasakyti.

Nors ir tikrai pavargęs bei lengvai apsvaigęs atlikėjas – tarsi neskubėjo ilsėtis, net ir koncertas užtruko ilgiau nei planuota. Vien tas faktas, kad kai atrodė viskas, koncerto pabaiga – jis paklausė publikos, kokių gabalų dar norėtų. Ir bebendraudamas buvo nustebęs, jog buvo atvykę svečių iš Latvijos ir specialiai jiem bei dar vienam pageidavusiam – išpildė prašymus. Tikrai retai, kada atlikėjai tiesiog leidžia žmonėms pasirinkti ir nukrypsta nuo programos, manome šiuo atveju, tai verta pagarbos.

Galiausiai kalba nukrypo apie turo startą, o juk tai buvo pirmasis turo koncertas ir kartu pirma Shahmen viešnagė Lietuvoje, tad paklausėme, koks tai jausmas? Ir Bless negailėjo gerų žodžių Lietuvai:

-Negalėjau įsivaizduoti. Yra tam tikros šalys, kuriose mes turime jau savo didesnę bazę, tokios kaip Rusija, Turkija, Švedija. Čia buvo jausmas, kad Lietuva yra pačiame pasaulio centre ir manau, kad todėl butent ši šalis glaudžiai tapatinasi su mūsų muzika, nes net jei nežinai anglų kalbos, mano mintys gali greitai būti išverstos į jūsų kalbą ir ją suprasti gali daugelis. Kaip minejau ir per pasirodymą, jausmas, lyg ir čia įstatėme savo veliavą, kaip yra vėliava Menulyje“, sakė Shahmen.

Koncerto metu ir kalbantis gyvai tikrai jaučiasi tavo išskirtinis balso tembras, kaip dėl to jautiesi pats?

-Turiu šį balsą nuo 8metų. Pirmas mano prisiminimas yra tai, kad dėl savo balso pakliūdavau į bėdas. Pirmą kart kada pamačiau savo balso tono gerąją pusę, buvo maždaug kada man buvo 12-14 metų. Merginos man paskambindavo ir prašydavo, jog kažką pasakyčiau. Dar pamenu, kad kai pradėjau rašyti ir repuoti, mano draugų reperių, kurie buvo daug labiau patobulėję techniškai, antros pusės sakydavo, kad tai skamba geriau, su mano balsu. Tuomet supratau, kad mano balsas turi kažkokią galią-, juokavo atlikėjas

Vėliau kalbai pakrypus apie muziką, pasiteiravome kodėl „Shahmen“ neturi jokių bendrų projektų su kitais atlikėjais?

-Šiuo metu gyvenime, nesu tokiam etape kuriame norėčiau pasiekti milžinišką auditoriją tapti labai populiariais, taip pat tai mums yra labai asmeniška. Nenorime dirbti su bet kuo ir nenorime priklausyti kažkokiai įrašų kompanijai, kurios biurokratiniai reikalai stabdytų mūsų veiklą ar reikalautų, jog padarytume bendrą projektą su kažkuo. Nenorime turėti spaudimo, jog visą laiką turime kurti kažką naujo ir konkuruoti su kitais populiariais atlikejais.

Jei nesiekiate populiarumo, tai koks Shahmen tikslas, ko jūs tikitės savo muzika?

-Šiuo metu mūsų muzika yra tamsesnė, nei bet kada prieš tai. Manau, kad džiaugiamės, kai mūsų muziką ir žodžius gali suprasti bet kas, tad ir toliau stengsimės to siekti-, užbaigė atlikėjas.

Artimiausiu metu lauksime daugiau naujienų iš mistiškųjų „Shahmen“ ir tikėsimės, kad jie nenuvils. Daugelis sako, kad tai per mažai įvertintas atlikėjas, tačiau su kiekvienu koncertu jo „staugiančių vilkų gauja“ auga. Ir nors miego trūkumas galbūt ir ištrynė porą eilučių iš atminties, tačiau iš kitos pusės tokiomis aplinkybėmis žmogus turėtų tapti savimi, nes jau kažką „vaidinti“ yra sunku. Taigi pamatėme tikrą ir nuoširdų Shahmen pasirodymą su savais mažais minusais ir dideliais pliusais. Tai yra kylantas vardas, tad tikimės jis nepamirš vėl užsukti pas mus!

Žymos

Susiję

Close