AtlikėjaiRenginiai

3 žodžiai: Everlast, Loftas, Lapkritis

Kartais nesupranti jaunas ar senas yra Everlast
Kartais nesupranti jaunas ar senas yra Everlast

Beisbolo kepurėlėms ir prižiūrėtai barzdelei ištikimas 45-erių amerikiečių reperis, „Grammy“ laimėtojas Erikas Francis Schrody, plačiai žinomu sceniniu vardu Everlast, jau lapkričio 11-ąją Vilniaus menų fabrike „Loftas“ savo gerbėjams leis išgirsti, kaip jo hitai skamba gyvai. Vos koncerto organizatoriai apie tai paskelbė socialiniuose tinkluose, tūkstančiai žmonių iškėlė nykščius į viršų.

„Naktį pažadintas padainuočiau „What It’s Like“, – rašė vienas Everlasto kūrybos gerbėjų. O jų išskirtiniam atlikėjui ir superhitų kūrėjui nestinga. Buvęs legendinės grupės „House of Pain“ lyderis, žanro meistrų „La Coka Nostra“ narys praėjusio šimtmečio pabaigoje pasaulį pribloškė ne tik pareiškimu, kad suka savu keliu, bet ir neįtikėtinai pakrypusia soline karjera.

Jeigu anksčiau Everlastas buvo garbinamas už topų viršūnėse karaliavusį vakarėlių himną „Jump Around“, tai atsisveikinęs su broliais reperiais jis netikėtai parodė be kita ko mokantis skambinti gitara ir galintis suvirpinti bliuzo, roko, soulo ar net kantri mėgėjų širdis. Tai motyvavo ir daugiau reperių nepabijoti improvizuoti kitokiose muzikos klasėse, o Everlastą sugrąžino į balną, iš kurio skirdamasis su „House of Pain“ buvo skaudžiai smuktelėjęs žemyn.

„Mūsų neišskyrė merginos, pinigai ar kas nors panašaus, – teigė Everlastas. – Aš tiesiog pajutau, kad pasiekiau tokį tašką, kuriame nebegalėjau ilgiau stovėti – turėjau judėti. Manau, vaikinai mane suprato, ir gal net gerbė tokį apsisprendimą.“

Palikusiam grupę Everlastui teko parduoti namą Holivudo kalvose, paskelbti asmeninį bankrotą, išgyventi akistatą su mirtina mamos liga, pelnyti namų areštą už mėginimą į lėktuvą įsinešti ginklą, išpažinti kitą religiją, išsiskirti su mylimąja, pasikeisti kraštutinėmis nuomonėmis su Eminemu ir net pasiglamonėti su angelais po staiga ištikusio širdies smūgio. Bet priemiesčiuose užaugusio airių vaikio temperamentas ir visokiais vandenimis skalauta, ekstremaliais eksperimentais paįvairinta jo jaunystė neleido pasiduoti. Ir už tai kūrėjui buvo atseikėta. Ilgainiui Everlastas pardavė dukart platininį ir auksinį albumus JAV ir nuraškė svarbiausius muzikos pasaulio apdovanojimus.

Everlasto diskografijoje išskiriamas ne vienas kūrinys: tai ir maištingasis „Stone In My Hand“, ir romantikos pritvinę „Love For Real“, „Dirty“ ar „Babylon Feeling“, įtaigus „Black Jesus“ ar socialus „White Trash Beautiful“. O „Grammy“ statulėlę jam pelnė daina „Put Your Lights On“, kurią Everlastas atliko duetu su Lotynų Amerikos legenda Carlosu Santana.

Į Vilnių Everlastas atvyksta su unikalia akustine programa. „Mano dainos yra gimusios akustiškai, taigi, akustinis koncertas yra galimybė išgirsti mano muzikos originalą“, – juokiasi atlikėjas.

Panašu, kad jis šiek tiek slapukauja: iš tiesų koncertuose Everlastui gitara akompanuoja boso virtuozas Derekas Brasselis. Šios kūrybingos simbiozės rezultatas – nuoširdi muzika, kurią bus galima išgirsti jau lapkričio 11 d. sostinės menų fabrike „Loftas“.

http://www.menufabrikas.lt/everlast-life-acoustic

Žymos

Susiję

3 komentavo

  1. oh blemba kaip gerai!!! tik eilini karta pizdavota diena – 3dienis… ech, tikiuosi pavyks. Everlastas ir dar gyvai yra super…
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close