AlbumaiNaujienos

3CNB pristato debiutinį albumą įkvėptą legendinio J Dilla talento

3cnb studijoje
3CNB studijoje

Kartais būna labai sunku pristatyti repo muzikos prodiuserius, nes paprasčiausiai yra didelė ne-atitiktis tarp to kiek tie žmonės yra nuveikę ir to, kiek žmonių apie tai žino. Ir iš tiesų žmogus per kelioliką metų gali būti padaręs šimtus beatų,  gali būt puikus muzikantas ir vis tiek išgirdus jo „nick‘ą“ daugelis tik gūžtelėtų pečiais. Todėl ypač džiugu, kai galime daryti tokioje situacijoje išimtis ir atiduoti pelnytą dėmesį tik prodiuseriui ir jo talentui. Šį kartą pretekstą tam suteikia 3CNB, kuris rugpjūčio pradžioje pristatys naująjį, o kartu ir debiutinį albumą „Dilla Thanks“.

3cnb dilla 1
3CNB “J Dilla Thanks” albumo viršelis

3CNB muzikoje tikrai nėra naujokas ir daugiau nei dešimtmetį jis kūrė bytus daugeliui jūsų puikiai pažįstamų MC Lietuvoje ir užsienyje. Tuo pačiu buvo ir vienas stipriausių Lietuvos BeatBox kariaunos vėliavnešių. Todėl tikrai, kas repu domitės kiek giliau, esate susidūrę su šiuo vardu ir jo nešamu devyniasdešimtųjų skambėsiu.

Grįžtant prie naujojo darbo, ir tariant pačio autoriaus žodžiais – jis į šį albumą sudėjo visą savo širdį, daug geriausių rastų semplų ir netgi savo „įgrojimų“, todėl norisi tikėti, kad klausytojai tai pajaus. Todėl visų pirma albume ir reiktų tikėtis rasti šilumą , gerą groovą, late 90‘s flava ir muziką, kuriai nereikia įsipareigojimų. 3CNB dar pridūrė, kad tai yra sielos muzika, tinkanti bet kokiai nuotaikai, ar bet kuriai dienai.

Albumo pavadinimui ir konceptui pasirinkti vieną žinomiausių visų laikų repo prodiuserių taip pat didelė atsakomybė. Todėl bus tikrai įdomu išgirsti kaip 3CNB sekėsi perimti legendos skambesį. Galime tikėtis ne tik panašios technikos, semplų ir kitų subtilybių, tačiau ir netikėtų posūkių, kaip pavyzdžiui tai, jog albume rasime ir vieną beatą, kuriame yra „nusemplinti“ jau pačio Dilla prieš tai apdirbti garsai.

3cnb dilla
3CNB “J Dilla Thanks” albumo viršelis

Taigi visi norintys gali preorderinti naująjį darbą. Albumo kaina lietuvoje yra 7eurai, o jame rasite 17 gabalų. Na, o pirmieji 50 užsakę gaus albumą su ekskliuzyviniu vandeniui atspariu lipduku. Tad visiems kolekcionieriams vertėtų paskubėti, nes kiek teko girdėti „riba“ jau čia pat. Visą informaciją, kaip įsigyti albumą ir naujausius 3CNB darbus rasite atlikėjo Facebooke –>  https://www.facebook.com/3CNBMusic/

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close