HHBattleNaujienosStraipsniai

75 krito, tačiau 32 MC pateko toliau į HHBattle kovas 1 prieš 1

Skubame pranešti, kad HHBattle 2016-2017 atrankos etapas baigtas ir jau yra rezultatai. Kaip sakė vienas protingas žmogus „jeigu nebūtų aistrų, tada veltui darote“, o jų neišvengsime, nes jau pirmame žingsnyje, kiek netikėtai suklupo dalis mums puikiai pažįstamų, o gal net iš anksto prie favoritų priskirtų MC.

Kova atrankoje buvo labai atkakli. Kartu džiaugiamės matydami, kad kovos įgauna ir vis didesnį pagreitį. Prie HHB.lt jau prisijungė daugiau nei 2 tūkstančiai žmonių. Pakartot.lt portale atrankų kūriniai „prasisuko“ daugiau nei 1mln. sekundžių. Daug komentarų, daug klausimų ir didelė konkurencija norint patekti į kovas 1 prieš 1. O dar tik atranka.

Šis etapas turbūt yra vienas žiauriausių, kadangi šiemet net 75 MC liko nusivylę ir nepateko į pagrindines kovas. Tikrai bendras atrankos kūrinių lygis (lyginant su ankstesniais metais) gerokai pakilo. Todėl norisi dar kartą padėkoti tiems, kurie įdėjo darbo. Nors toliau patenka tik 32, tačiau vertų patekti “paraiškų” buvo daugiau nei 50. Todėl turėjome daug skirtingų nuomonių, kurios plačiai pasiskirstė net ir pačių teisėjų kategorijų viduje. Galiausiai ir neišvengiamai turime 32 MC, kurie sulaukė daugiausiai balsų. Sveikiname juos ir tikimės toliau bus tik dar įdomiau.
Taigi prieš jūsų akis sąrašas MC, kurie keliauja toliau:

TOP32

Taip pat už tai, kad „davė žinoti“ ačiū  (daugeliui jų trūko visai nedaug):

TOP50
Kitame etape poros bus suskirstomos, tokiu principu, kad 1 MC kovos prieš 32, 2 prieš 31 …. Įrašyti ir pateikti kūrinius, šį kartą nukreiptus jau į priešininką bus galima per 2 savaites iki Sausio 17d. 23:59.

Smalsiausi dabar poras galite paskaičuoti jau ir patys, na o trečiadienio ryte bus atidengtas HHBattle.lt 2016-2017 kovų medis su temomis. Visas naujienas galite sekti http://hhbattle.lt/ ir Hip-Hop.lt. O visus atrankinius galite perklausyti ir dar kartą palyginti –> https://www.pakartot.lt/album/online-mc-battle-2016

Žymos

Susiję

11 komentavo

 1. Labai didelis stimulas dar aršiau dirbti, ruožtis ir stengtis iki sekančio turnyro. Ačiū už galimybę sudalyvauti, o visiems 32 išrinktiesiems – duokit pykčio, kraujo, pizdavonių, kad net ausys užsiraitytų. Sėkmės!
  0  0
 2. O ka rodo ta antra (balta) lentele? Juk ten visi dalyvave ar balsu gave.
  0  0
 3. Svarbiausia Beepas pateko!

  Kazkur uzmaciau facebook’e duoti tema “teisejai loxai”, bet matau sita tema jau buvo atskleista paciu teiseju.
  0  0
 4. Balsavimo puslapyje Robas turi 2 teiseju taskus (ne 3)
  Shamanas turi 3 teiseju taskus ( ne 2)
  Ashas turi 3 teiseju taskus (ne 2)
  Themyouandme turi 4 teiseju taskus (ne 5)
  Triadman turi 5 teiseju taskus (ne 4)
  0  0
 5. Puslapy vienaip, cia dar kitaip. Idomiai. Nezinau kur klaidos, bet turetum atsiprasyt kai kuriu mc uz suteikta vilti ir pataisyt patekusiu/nepatekusiu sarasa:)
  0  0
 6. Be abejo opop taip ir padarysim isimam karuna idedam zuiki, micro one si kart paliekam, erke keiciam vietom su odegovu, cheka nafik ismetam ir siais metais lai bus 31.
  Jeigu rimciau tai viskas kaip ir gerai, bet del kai kuriu vardu cia klausimo nebuvo jokio o komisija balsu nedejo nes greiciausiai nesutaria 😀
  0  0
 7. Istaise tas klaidas balsavimo puslapyje, tikekimes taip ir turejo buti 🙂
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close