Nauja DainaNaujienos

8 Kambarys duete su Vidu Bareikiu – pakeliui į naują albumą

„8 Kambarys“ skelbia pusiaukelę link antro albumo. Šiuo metu grupė intensyviai ruošiasi koncertiniam turui „Defektas“, kuris jau šį balandį įsibėgės trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose. Grupės nariai Corsalis ir Talaz atskleidžia, kad artėjantys koncertai yra skirti stiprinti jau užsimezgusį ryšį su klausytojais.

Dar šią savaitę internete pasirodęs jų bendras singlas „Ežero dugne“ su Vidu Bareikiu vos per vieną parą  užkopė į pirmą vietą tarp „Youtube“  populiariausių įrašų Lietuvoje. D. Alejūnas ir K. Talutis neslepia džiaugsmo, kad kiekviena nauja daina paliečia vis daugiau žmonių ir sužadina jų emocijas. O, pasak jų, gyvo garso koncertuose tos emocijos būna dar gerokai stipresnės.

„Iki šiol mes kvietėme žmones suklusti, o dabar kviesime – įsiklausyti. Turime labai daug ką papasakoti.  „Defektas“ nuo ankstesnių pasirodymų skirsis savo emocija, audiovizualiniais sprendimais, pačiais mumis. Tokių mūsų dar nebūsite matę, tiesa, mes patys irgi“, – intriguoja D. Alejūnas. Anot jo, šis turas bus lyg šviežio oro gurkšnis grupės pasirodymų tinklelyje.Talutis prisipažįsta, kad su kiekvienu „8 Kambario“ koncertu ar naujos dainos išleidimu atlikėjai jaučia vis stipresnį ryšį su savo klausytojais. „Tai nėra tiesiog koncertai. Tai lyg meditacija, geros emocijos. Po kiekvieno koncerto mes matome, kaip žmonės išeina turtingesni ir pasikrovę pozityvios energijos“, –džiaugiasi K. Talutis.

Nors atvira kūryba visada buvo stiprus grupės pamatas, antrame albume ji bus dar asmeniškesnė. Šiemet atlikėjai nusprendė atsigręžti į žmogaus unikalumą. Būtent todėl savo koncertinį turą jie pavadino mįslingai skambančiu pavadinimu „Defektas“. Pasak D. Alejūno, raktiniai žodžiai kūryboje visada ateina iš gyvenimiškų realijų.

„Tai naujas grupės muzikos etapas, o pradėdami naują etapą mes visada gyvename kokiu nors vienu žodžiu. Pernai tai buvo utopija, kuri padiktavo „Atlantidos“ pavadinimą debiutiniam albumui. Šiais metais mūsų kūryboje svarbią rolę žais netobulumas – defektas“, – pasakoja D. Alejūnas.Talutis pastebi, kad galvodami turui pavadinimą, jie iš naujo atrado žodį „defektas“. „Anksčiau galvojau, kad šis žodis turi tik vieną – neigiamą reikšmę. Tačiau juk defektai ir daro mus unikaliomis asmenybėmis“, – mintimis dalijasi K. Talutis. Anot jo, visi žmonės turi trūkumų, o dar daugiau jų tiesiog prisikuriama savo galvose. Koncertinis turas „Defektas“ būtent ir skatins išsivaduoti iš saldaus tobulumo bei priimti save su visais savo defektais.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close