AlbumaiNaujienos

8'as maršrutas – 13 (Albumo parsisiuntimas)

8M-13-1300x13008’as Maršrutas pradėjo įrašynėti savo pirmąjį ir paskutinį albumą 2006 metais, kiek vėliau albumą išleido Gatvės Lyga.
Prie albumo instrumentalinės puses prisidėjo Audrius Vaitiekūnas – IJO. Be to originaliam CD dar buvo du Bonus kūriniai, kūriuos prodiusavo Vaiper’is, negana to, buvo vienas kūrinys ir su pačiu Vaiper’iu – “Knygos”, o kitas su Mesijum ir rusakalbiu reperiu iš Klaipėdos Spor“Atsiribojam”. Perleistoje versijoje šių kūrinių nėra, bet jie įeis į kiek vėliau pasirodantį remiksų, remeikų ir naujų kūrinių rinkinį. Beje perleistoje versijoje yra ir vienas naujas darbas – “Nostalgique”.
Tekstai ir vokalas – Monika Liu, Tomas Lidakevičius(Tomukas) ir Marijus Kazlauskas(vezhlas). Viršelio dizainas – Gruodis Guma (gruodisguma.lt).

Albumo perklausa:

Siųstis albumą:

8’as maršrutas 13 (Re_mastered)

 

Žymos

Susiję

One Comment

  1. Ačiū! Nostalgiška, melodinga, ilgesinga, gražu. Tikras malonumas ausims ir protui. Užsimerkęs taip ir matau šiltus vasaros vakarus betono džiunglėse su alumi ir cigaretėm… Ir repu fone. Albumas maloniai nuneša 10 metų atgal, kai gyvenimas dovanojo daug pirmų kartų ir jaudulio, džiaugiantis praktiškai viskuo, kas tik mane supo tuo metu. Pačios geriausios kompanijos, nesavanaudiškas ir nevaržomas bendravimas, nuoširdus rūpestis artimo bėdomis. Ir pilnos kūrybos naktys, slapčiausių minčių užkaborių guldymas į eiles, dovanotas viesiems, kam tik buvo įdomu. Ačiū visiems gyvenimo pakeleiviams, kurie seniai jau keliauja kitais keliais ir maršrutais. Ir ačiū 8’am maršrutui, kuris šiltai primena, kad mes visi vis dar esam ten, tuose pačiuose 200…-ųjų keliuose ir amžinai juose būsime, kol liks gyva atmintis. Širdingas dėkui, chebra 🙂
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close