NaujienosRenginiai

90% kad tu dar nežinai apie įdomiausią vasaros koncertą?

Pripažinkime: jei parašytume, kad vasarą į Lietuvą atvyksta beatbox čempionas – jūs jo turbūt nežinote? Netgi įdomu, kiek žmonių tai būtų svarbesnė naujiena, nei kebabo kaina Basanavičiaus gatvėje… Tačiau meduoliai ir liks meduoliais… o kitiems gali nerūpėti tik iki to laiko, kol susipažinsit ir pamatysit bent dalį artėjančio vakaro galios! Todėl užbėgant įvykiams už akių – pakvieskit draugus nepražiopsoti. Čia yra privaloma būti daugeliui.

Taigi  į Lietuvą atvykstą  australas Tom Thum, ir kaip jau galėjote suprasti – jis moka beatboxint. Šventa tiesa, įsitikinkite pažiūrėję šį video su 50 mln. peržiūrų:

[ytp_video source=”GNZBSZD16cY”]

 Dar svarbu, kad tai nebus tradicinis beatbox pasirodymas. Kartu su Tomu pasirodys ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS (meno vadovas Donatas Katkus) + Dirigentas/kompozitorius GORDON HAMILTON (Australija). Taigi gyva klasikos ir modernaus garso sintezė, apie kurią “The Guardians” rašė, kad beatboxeris prarijo visą orkestrą. Tai atrodė +- taip:

[ytp_video source=”rJ2xkbLtrM8″]

 Dar viena priežastis, kodėl tai bus įpatingas pasirodymas yra tai, jog jis įvyks itin gražioje vietoje – Vilniaus universiteto Botanikos sode. Tai bus vidurys vasaros, tai bus šiltas Liepos 16 dienos vakaras. Labai tikėtina, kad tai bus įdomiausias koncertas šią vasarą. Na, o iki to laiko rekomenduojama nuveikti šiuos darbus:

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close