AtlikėjaiStraipsniai

A State Of Mind (HipHop.lt 2007)

ASM žodis

Šiais laikais žmonės linkę turėti labai siaurą požiūrį apie hip-hop kultūrą ir visa tai lygina su tuo, ką mato per MTV ar girdi per komercines radijo stotis. Dauguma tų žmonių girdėdami žodį „Hip Hop”, galvoja  apie šovinizmą, smurtą, paviršutinškumą ir vartotojiškumą. A State Of Mind turi misiją sunaikinti tokį supratimą. ASM chebrai hip-hop‘as yra susijęs su muzika, kūryba ir meile, ir visa tai visada buvo ir bus. Kalbant apie muziką, tikrasis hip-hop‘as visada išliks ir bus gyvas, o ne taps plastmasiniu televiziniu šlamštu, kurį siekiama parduoti ir populiarinti. Prisiminkite tai ir likite ištikimi šiai meno krypčiai!

 

 

Biografija

 

Pirmiausiai, atsakant į klausimą kas yra ASM, reiktų pažymėti, kad tai yra pasaulinis judėjimas. Iš tikrųjų leiblas apsistojęs Europoje, bet dauguma aktyvių ASM narių yra išsibarstę po visą pasaulį, nuo Paryžiaus iki Los Andželo, nuo Frankfurto iki Oksfordo, nuo Oksfordo iki Lydso, Liverpulio ir t.t.

 

Tačiau būdami leiblu, ASM taip pat yra ir grupė, bei pagrindinė veikla, kurią pristato A State Of Mind Productionz. Pagrindiniai ASM šutvės nariai yra: prodiuseris ir MPC virtuozas- Fade;  MC, prodiusavimo ir DJ talentu apdovanotas – Green T; jo „naparnikas“ FP the Funky Poet bei Los Andžele apsistojęs plokštelių žongliruotojas DJ Sativo. Grupės dizaineris yra Nearski, atliekantis visą darbą susijusį su spauda bei dizainu….
Šiems pagridiniams nariams dažnai scenoje bei įvairiuose projektuose padeda Lando (grojantis fleita) bei Ella (grojanti altu). Jie suteikia daug unikalių, gilių, soul`ui būdingų jausmingų garsų…Kai šie jauni, progresyvūs ir novatoriški muzikantai susiburia į vieną masę, jų skleidžiami muzikos garsai, prisotinti daugybės soul`o, funk`o bei jazz`o elementų, sudaro nuostabią harmoniją ir ritmą, nukelia į auksinius hip-hop`o laikus bei priverčia juos lyginti su tokiomis grupėmis kaip A Tribe Called Quest ar The Pharcyde
Šiandien ASM savo turimoje diskografijoje gali pasigirti tokiais leidiniais kaip teigiamai kritikų įvertintu instrumentaliniu albumu „Wax Smoothie“ ir pilnais albumais „On The Map“, „The First Signs Of  Spring EP“ bei „Cosmic Flavour EP“. Šį rudenį grupė pristatė naujausią savo albumą, įrašytą kartu su Skrein iš Foreign Beggars grupės. Jis vadinsis „Pre-emptive Nostalgia“…

 

Diskografija

 

„Wax Smoothie“ 2005

„On The Map“ 2005

„Cosmic Flavour EP“ 2006

„The First Signs Of Spring EP“ 2006

„Pre-emptive Nostalgia“ (kartu su Skrein iš „Foreign Beggars“) 2007

 

Autorius Street Up

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close