Albumai

ACEYALONE – Magnificent city

Štai kas atsitinka kaip MC ir prodiuseris susitinka…Senas West Ciasto vilkas , pradėjęs savo karjera su tokia grupe kaip Freestyle Fellowship, vėliau būtent jis tapo vienu iš tų kas išgarsino tokiu vakarėliu kaip Project Blow ciklą , vėliau išaugusiu į toki pat vardą nešiojanti susivienijimą ….Taigi Aceyalone….savitas, įdomus, intelegentiškas , Mc kuris vis dar turi ką pasakyti ir sugeba tai padaryt tai dar geriau.

 

Tai toli gražu ne debiutinis jo albumas.Už savo pečių jis turi jų pilna kuprinę , kaip soliniu taip po grupių vėliavom Haiku D’Etat, A-Team .Bet kažkodėl , jie visada likdavo savo rate , taip geras , taip kokybiškas , įdomus ..bet jis niekada neišplaukdavo į plačius vandenius…likdavo savo nišoje. Ir štai padedamas , RJD2 , kuris paskutiniu metu pradėjo plaukioti aukščiau nei dauguma andegraundinės hebros…Aceyalone įrašo nauja savo albumą….kitokį , tobulesni , ganėtinai eklektiška , turinti savyje daug įvairių nuotaiku , daug stilių , daug spalvų.

 

Aš nepasakyčiau, kad tai vienas iš tu albumu į kuriuos įsimyli po pirmos perklausos , į jį reikia įsiklausyti , pagauti visus tuos galus , prikolus ir fintus kurie yra jame paslėpti.

 

Visų pirma RJD2 padirbėjo , labai gerai , gal būt tai nėra vientisas darbas, nes instrumentalinė pusė itin įvairi , nuo stipriai fanakovu , iki tinkančių 50centų, nuo lengvų ir saulėtų, iki sunkių Def Juxiniu…liūdėti tiesa sakant nėra kada.

 

Kaip MC , Aceyalone , niekada nebuvo mano ypatingu numylėtiniu , bet tai, kad jis superinis , MC , puikiai demonstruojantis skirtingas technikas, mokantis prisitaikyti prie bet kokio instrumento…Bet pagrindinis jo pliusas vis dėlto yra jo lyrika , tai išties velnių miškas, kuriame yra viskas , gatvės, ateiviai, super didvyriai ….Aceyalone sugeba priversti susimastyti , ar išties viskas taip kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

 

Manau, kad mūsų tarpe atsiras kaip tų kam šitas darbas labai patiks , taip ir tų kam jis bus neprimintinas….

 

Aš greičiau tarp tų kam patiko…nors..


TRACKLIST:

01. All For U

02. Fire

03. Cornbread, Eddie And Me

04. Mooore

05. Supahero

06. High Lights

07. Disconnected

08. Caged Bird

09. Solomon Jones

10. A Sunday Mystery

11. Junior

12. Heaven

13. Here & Now

14. A Beautiful Mine

 
Bitai:9/10

Vokalas:8/10

Originalumas: 6/10

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close