Albumai

ADE – “Nominacija už realybę “ [ADE; 2008]

Ir štai dar vienas namudinis savos gamybos albumas, apie kurį aš jau vieną kartą buvau užsiminęs. Dar neseniai aš agitavau visus leisti savo albumus savo jėgom, nelaukti, kol kas nors paims ir išleis ir štai…Pasipylė …Ir dar neblogos kokybės! Adė pasistengė, parūpino malonų viršelį ir netgi CDrą su poligrafija…Kaip sakoma, negėda ir draugams parodyti. O kai ir turinys neprastas…Dvigubai malonu.

 

Taigi, galbūt dėl to, kad nuotaika ir oras už lango yra pakankamai geras, nesinori ypatingai kritikuoti.

 

Visų pirma noriu pagirti patį ADĘ, nežiūrint į tai, kad jis daro sąlyginai tik pirmus žingsnius hiphope, o tiksliau, MC‘inge, daro ganėtinai tvirtai. Greitas, tikslus, įdomus repavimas, jau dabar galima šnekėti apie savitumą, o tai pakankamai retas reiškinys…Man patinka. Galbūt su tematikom dar galima ir padirbėti, bet vis tiek dauguma dainų klausosi įdomiai.

 

Reikėtų pagirti komandą žmonių, kurie aprūpina Adę muzikine puse, tarp kurių, kas ypač pagirtina, yra ir pats Adė, tai pat  žmogus, vardu WTK. Yra ir keletas kūrinių, kuriuos padarė vienas iš Lietuvos hiphopo grandų Vaiperis. Galbūt muzika negali pasigirti novatoriškumu, bet klausosi labai gerai…Ilgai neatsibosta ir nepraranda žavesio.

 

Taip pat reikėtų pagirti ir svečius prie mikrofono – MTW (na, pagal vardus tikra graffiti vandalų mafija) ir užsieny reziduojantį Miną. Taigi, Jonava style valdo…Ir tas stilius darosi vis ryškesnis ir įdomesnis. Mano pagarba…

 

Dar norėčiau pridurti, kad tai išties neblogas jaunatviškas, idealistiškas ir dar pykčių ir komercinių ligų nesugadintas albumas. Nepatingėkit, rašykit Adei ir apkeiskit savo pinigėlius į šį albumą…Po metu kitų tai gal bus tikra brangenybė Jūsų kolekcijoj, svarbus akmuo lietuviško hiphopo istorijoj.

 

Skanaus

 

 

Autorius MIRON
Žymos

Susiję

2 komentavo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close