NaujienosStraipsniai

Aidų Ministrai išleidžia remiksų albumą

MOE_Version_Excursion_cover_artwork_by_Pijus_Burakas_a2941013301_10„Ministry of Echology“ yra bene vienintelė aktyviai kurianti ir koncertuojanti reggae / dub grupė Lietuvoje. Šių metų pavasarį „ministrų“ muzikiniai sutarimai sugulė į albumą „Notes & Quotes”, kurį su muzikos kompanijos „Zona“ pagalba grupė išleido savo jėgomis. Perdarytos originalių kūrinių versijos yra neatsiejama reggae ir dub kultūros dalis, todėl praėjus pusei metų leidybinė kompanija „Dubartis“ pristato „Ministry of Echology“ versijų rinkinį „Version Excursion“.

Jazz/ dub/ beats kombinacijas puoselėjanti „Dubartis“ į rinkinį sudėjo vienuolikos prodiuserių versijas. Ministrų kūrinių „dub’us“, versijas ir ekskursijas sukūrė italai Jambassa, Voodoo Tapes, Arrogalla, čilietis LATA ir lietuviai IJO, 96wrld, Grad_u, Genys, Girių dvasios, Kaseta ir Genn Bo.

Nuo klasikinių dub interpretacijų iki techno, nuo orkestrinio jausmo iki hip-hop didaktikos. „Imi ir klausai – muzika pasako daugiau nei žodžiai“ – teigia „Ministry of Echology“ grupės nariai, kviesdami klausyti naujai suskambusių savo kūrinių.

Ministry of Echology „Version Excursion“ galima paklausyti arba įsigyti čia:
http://dubartis.bandcamp.com/album/version-excursion

Vakar Vilniuje grupė „Ministry of Echology“ pristatė keletą naujų, dar niekur negrotų, savo kompozicijų, o artimiausi grupės koncertai vyks gruodžio 5 d. Kauno „PuntoJazz palėpėje“ ir gruodžio 13 d. Klaipėdos „Kaštone“.

Klaipėdoje vyksiančiame renginyje bus pristatyta muzikinė kompiliacija „Kaštono garsai“, išleidžiama vinilinės plokštelės pavidalu. „Ministry of Echology“ nariai džiaugiasi, jog kūrinys „Inner Revolution“ plokštelėje atsidurs tarp pripažintų Lietuviškos muzikos kūrėjų ir atlikėjų.

Šiuo metu „Ministry of Echology“ įrašinėja antrąjį albumą, kurį tikisi pristatyti jau kitąmet, o taip pat gludina naujai gimusius kūrinius artėjantiems koncertams.

Ministry of Echology:http://www.reggae.lt/moe/
Dubartis:http://dubartis.com/

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close