AlbumaiNaujienos

AKROBATIK – “Built to Last” [UGHH / Playaktion Rec; 2014]

Pastaruoju metu tęsiant legendų prikėlimą iš amžinos užmaršties, mano rankose šiandieną yra dar vienas albumas…

Nors galbūt Akrobatik pseudonimas nėra taip plačiai žinomas, kaip neseniai aptartų Dilated Peoples, tačiau asmeniškai jis yra viena didžiausių laikų favoritų, tikiu, jog daug kas iki šiol atsimena jo „Internet MC‘s“ debiutinį albumą „Balance“ ir bendrą darbą su Mr Li ir DJ Faks One – “The Perceptionists”. 2008 metais Akrobatik albumas – „Absolute Value“ tarsi nuvylė, kažko jame pritrūko, kad prilygtų jo debiutiniam darbui, nors bendrai buvo daug pozityvių atsiliepimų, bet taip jau būna. Po 2008 metų Akrobatik tarsi dingo, gal kritika taip paveikė, o gal tiesiog gyvenime atsirado svarbesnių reikalų.

Ir štai, 2012 metų kūrinys „Alive” bei 2013 metų gabalas su Snowgoons nuskambėjo tarsi prisiminimai ir kažko seno anonsai.

2014 metų pavasarį Akrobatik buvo galima išvysti paskaitose apie hip-hop‘o istoriją ir atliekant praktiką Bostono universitete. Galiausiai Undergroundhiphop.com(UGHH) jam pasiūlė išleisti naują albumą, kuris būtų platinamas tik per jų tinklapį. Akrobatik buvo priverstas sutikti, nes paskutiniuoju metu jam dažnai tekdavo girdėti priekaištus iš draugų, fanų ir netgi šeimos narių, jog negražu tiesiog pasislėpti šešėlyje ir neišreikšti savo talento, ypač kai jis dar tebe aktyviai kurdavo įrašus ir koncertuodavo.

Ir štai, prižadėtasis albumas pasirodė ir tapo prieinamas tik per UGHH, nors šis sprendimas galbūt nebuvo pats patogiausias visoms šalis, tačiau šiais interneto laikais, kas norėjo šį albumą jau įsigyjo.

Na, o šis leidinys tapo išties puikus visomės prasmėmis. Vokalas pasirodė stiprus, įdomus, protingai apgalvotas ir atidirbtas. Tai, kas anksčiau jo kūryboje buvo laikoma gerais bruožais, šiame albume tik sustiprėjo. Sunku visame šiame leidinyje rasti minusų, tiek Akrobatik, tiek UGHH viską nušlifavo iki tobulumo.

Besiklausant šį albumą gali sužinot viską apie Akrobatik gyvenimą, jo mintis, kūrybos priežastis, šis darbas primena socialinį kokteilį. Asmeniškai man, panašu, kad albumo tikslas buvo įrodyti kažką sau pačiam, atverti duris į ateitį bei parodyti skirtumą tarp senosios kartos MC ir dabartinių TV valdovų.

Šis albumas neapsiėjo be svečių, senas kolega Mr. Lif, Bostono veteranas Edo G, Master Ace, Reks, Dutch ReBelle ir dar kelis asmenys turėjo vietą šiame leidinyje. Visi jie atrodo sau tinkamas ir įdomias vietas. Kalbant apie muzikine situacija panaši, keli negirdėti asmenys bei seni Akrobatik draugai – Fakts One ir Hezekiah, bet vėl gi, viskas atlikta įdomiai ir tinkamai.

Visumoje tai yra išties geras albumas, Akrobatik sugebėjo pademonstruoti savo stipriąsias vietas bei pateikti įdomią muzikinę albumo pusę. Sultingi DJ intarpai padaro „Built to Last“ vienu iš įdomesnių šių metų albumu. Visiems jį rekomenduoju ir prižadu, kad nepasigailėsite, ypač jeigu jaučiate simpatiją senąjai Akrobatik kūrybai.

Skanaus !

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close