NaujienosStraipsniai

Alibi išparduotas, o kas nespėjo – džiaugiamės Omerta singlu Planeta 46

Omerta ir Raude (Lofto foto)Vos daugiau nei prieš tris mėnesius į gyvenimą paleidęs pirmą trigubą repo albumą Lietuvoje atlikėjas Omerta dovanoja gerbėjams dar vieną į radijo stočių eterį keliaujantį singlą. Šįkart tai – intriguojanti „Planeta 46“.

Klausimų keliantis dainos pavadinimas – tarsi įrodymas to, kad, kaip ir dauguma lig šiol dienos šviesą išvydusių reperio kūrinių, „Planeta 46“ bent akimirkai verčia susimąstyt ir nuo pirmųjų akordų ieškot paslėptų poteksčių.

„Žmogaus DNR sudaro 46 chromosomos ir kiekviena iš jų yra tam tikros formos bei struktūros. Panašiai kaip ir mus supančios planetos – jos visos skirtingos, todėl išvedžiau tam tikras paraleles ir metaforas“, – paaiškina Omerta ir siūlo visiems pasiklausyti kūrinio. „Negaliu nepaminėt ir Frgmnts indėlio į šį darbą, tai vienas perspektyviausių jaunosios kartos prodiuserių Lietuvoje. Labai džiaugiuosi mūsų bendradarbiavimu“.

Jau į lietuviškos muzikos istoriją įėjęs, kaip pirmasis išleidęs trigubą repo albumą, hiphopo scenos atstovas neslepia džiaugsmo, kad visos albumo „Alibi“ tiražo kopijos jau išparduotos. „Didžioji dalis kompaktų buvo išpirkti per pirmąsias savaitės, o gerbėjai parduotuvių lentynose neradę albumo iki dabar manęs klausinėja, kur galėtų jį įsigyti. Tik dabar realiai suprantu, kaip žmonės laukė šio albumo ir jį vertina. Man tai man labai daug reiškia ir skatina judėti pirmyn“, – šypsosi atlikėjas.

„Beje, visus, kurie nespėjo ar negalėjo įsigyti albumo fiziniu pavidalu, kviečiu mano dainų klausytis visose populiariose muzikos platformose internete“, – ragina Omerta (albumą rasite čia https://www.pakartot.lt/#!/album/alibi )

Nemažai koncertuojantis, dėliojantis naujo albumo gaires, po truputį įrašų studijos duris vėl varstantis ir su mūzom draugaujantis atlikėjas artimiausiu metu žada pristatyti ne vieną muzikinį vaizdo klipą.

Omerta – „Planeta 46 klausykit:

https://youtu.be/okMH-zZ8kHw

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close