NaujienosVideo Klipai

Alternatyva alternatyvai. Mesijus pristatė "Tu pinigų siurblys" klipą prekybcentryje

Mesijus pristatė savo vaizdo klipą alternatyvioje vietoje – prekybos centre (Organizatorių nuotr.)
Mesijus pristatė savo vaizdo klipą alternatyvioje vietoje – prekybos centre (Organizatorių nuotr.)

Alternatyvai tikroji alternatyva yra ne koks nors rūsys ar gamyklinės patalpos, o prekybos centras. „Nes rūsys yra alternatyvos popsas“, – teigė Mesijus, surengęs savo dainos „#tupinigusiurblys“ animuoto vaizdo klipo pristatymą buitinių prekių parduotuvėje.

Pristatymas vyko prekybos ir pramogų centro „Oze“ veikiančioje buitinės technikos parduotuvėje. Jau nuo ryto virš kasų pakabintuose monitoriuose sukosi vaizdo klipo ištraukos, o vakare visi 87 parduotuvėje esantys vienu metu, kartu rodė naująjį klipą “Tu pinigų siurblys” .

„Siurblys yra pagrindinis šio vaizdo klipo personažas. Atskleisiu, kad iš pradžių mes sukūrėme žemesnės rezoliucijos vaizdą, bet paskui nusprendėme viską paaštrinti, sugalvojome padaryti jį HD kokybės, todėl viską perdarėme iš naujo. Ir ta proga man teko pirkti virtualų siurblį – 3D modelį, kuris kainavo bene tiek pat, kiek ir tikras siurblys. Simboliška, kad ir šiandien mes pristatome klipą prie siurblių stendo“, – su šypsena pasakojo Mesijus.

Aktyviai kuriantis ir koncertuojantis atlikėjas neįprastas lokacijas renkasi jau ne pirmą kartą. „Nesenai man pavyko užkariauti visas iki vienos Vilniaus švieslentes ir atlikti koncertą per modifikuoto automobilio kolonėles. O Briuselyje neseniai surengiau pasirodymą didžiausiame Europos planetariume. Ten manęs klausėsi belgai, todėl variau anglų kalba. Netrukus planuoju pasirodymą troleibuse ir pakabinamoje scenoje. Vienas jų įvyks jau visai greitai“, – planais dalijosi Mesijus.

Publika traukė mobiliuosius telefonus ir nekasdienį performansą fiksavo iš įvairių perspektyvų. Susirinkusieji taip pat galėjo vietoje įsigyti albumą „#uzgrotu“. „Jo kūriniai veda per gyvenimą. Veiksmas prasideda gimdoje, o baigiasi personažo mirtimi. Ir tai mus tarsi įstatė į nepatogią padėtį, – ką gi daryti, kai miršta pagrindinis veikėjas? Ar jau baigti kūrybą? Bet mes radome išeitį ir tuoj pristatysime EP, kuris vadinsis „Pomirtinis“, – pasakojo Mesijus.

Žymos

Susiję

One Comment

  1. Vis tiek Antimaterija pries 10 metu isleista 100geriau skamba negu sita alternatyva alternatyvai su alternatyva, liudna….
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close