AlbumaiNaujienos

Ant bangos Ghostface Klllah – “Ghostface Klllahs” #62 savaitės albumas

Kol visi laukia ir aptarinėja WU serialą, ponaitis Dennis Coles mums geriau žinomas, kaip Ghostface Killah, nutarė pasinaudoti savita WU populiarumo banga ir išleisti savo naują albumą. Kuriuo su malonumu Gatvės Lyga šią savaitę ir norėtų pasidalinti su jumis.

Ghostface ko gero yra vienas iš aktyvesnių WU narių, soliniai albumai ir įvairūs projektai pasirodo, tarsi pagal grafiką. Įdomu tik iš kur jis randa tiek laiko ir idėjų, bet yra kaip yra .

“Ghostface Killahs” mums į rankas pateko keletas dienų iki jo išleidimo. Galbūt būtent dėl to internete beveik nebuvo įmanoma rasti papildomos informacijos apie jį. Taigi liko tik, kaip senais laikais, tiesiog klausyti, be jokios išankstinės nuomonės.

Po keletos pirmųjų kūrinių, susidaro įspūdis, kad albumas gan eklektiškas, funko garsai pinami su gan klasikiniu WU skambesiu. Sekantis gabalas nukelia į senus breako vakarėlius, ir tokie pokyčiai gabalas po gabalo… susidaro įspūdis, jog Ghostface, tarsi nori parodyti visą gamą savo asmenybės, padaryti tarsi kelionę per visus darbus ir projektus, kuriuose dalyvavo per pastaruosius metus. Tokiu atveju atsiranda logiškas paaiškinimas albumo pavadinimui ir jo virseliui. Ghostface Killah, keičia kaukes, keičia stilius, keičia savo gyvenimo etapus, ir tai išties puikus sumanimas. Taip – yra vietos, kur gali patikti daugiau, kitur norėtųsi prasukti, bet kiekvienas išgirdęs ir supras albumą kitaip.

Smagus albume ir svečių sąrašas. Ponaitis Cappadonna net keliose gabaluose, Method Man, Inspectah Deck, Masta Killa, pora gabalų su Solomon Childs, Sun God ir pora kitų. Ghosteface tikrai gali didžiuotis savo paskutiniu darbu, o mes savo ruoštu palaikom, klausom, perkam. Skanaus!

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Close