Albumai

APATHY – Eastern Philosophy

Nežiūrint į tai, kad aš savo fonotekoje turiu jau pora albumu pasipuošusiu Apathy vardu , tik šį jo darbą galima pavadinti debiutiniu , pirmu , ilgai gimdytu albumu , prieš tai buvo tik treniruotės. 

Vienam iš savo interviu Apathy sakė, kad įrašinėjant “Eastern Philosophy” jis labai daug klausė 90-tų metų rytų pakrantės hip hopo , visa klasika prasisuko pas jį grotuve DJ Premier, Large Professor, Lord Finesse. Black Moon, Jay-Z, Biggie, Guru , Laurin Hill taip vadinamas auksinis east coastas. Jis bandė įkirsti jų muzikos darymo formule ir padaryti kažką savo , labiau pritiko mūsų laikus , kažką tobulesnio , įmantresnio, bet panašaus į tai kas buvo. Gal būt dėl to albume Jūs galėsit išgirsti labai daug pažįstamų temų , labai daug filosofiniu apmąstymu , ko gero būtent dėl to albumas ir buvo pavadintas “Eastern Philosophy”

 

Na manu, kad su muzikine puse , yra viskas maždaug aišku, griežtai , kokybiškai ir nieko novatoriško , tiesiog senas geras “viskis” su vokaline puse Demigodz(būtent su šia grupe jis padarė sau vardą) kuris , susitvarkė irgi aukštumoj .Kartais jis mėgsta lyginti su Canibusu , toks pats stiprus , pilnas energijos ir be kompromisu , puikiai suprantantis koks išskirtinis jis yra, bet tuo pačiu pamirštantis, kad be jo kūrinių yra ir muzika …J .Dėl to visos vokalinės partijos yra labai tikslios, prisikabinti nėra prie ko…Kad nebūtu liūdna albumas yra pagrąžintas keletą svečių tarp kurių Blue Raspberry (Wu Tangu lakštingala), Poison Pen, Celph Titled, Ryo(iš S.O.B.), Emilio Lopez , Motive ir dar keli.Na toks hibridas gerai žinomu ir šviežiai iškeptu. Puiku, kad svečiai nepasišiko ir savo partijas atliko nepriekaištingai , taip kaip ir albumo savininkas.

 

Manau, kad albumas turėtu patikti kaip seno gero hip hopo mėgėjams taip ir Demigodz kartai , mėgstančių šiuolaikini andegraundinį skambėsį…manau, kad Babygrande , (leidybinė Apathy firma) nesuklydo išleisdama šį jo darbą …ypač, kad gerbėjų būrį , jis turi nemenka , dar nuo senų laikų…

 

Taigi labai geras albumas, gal būt tai nėra šedevras, gal būt ne viskas jame ant tiek privaržyta kaip norėtųsi , bet rekomenduoju , išties verta…

 


TRACKLIST:

1. Eastern Philosophy

2. 1,000 Grams

3. All About Crime

4. 9 To 5 – (featuring Emilio Lopez)

5. Here Come The Gangstas

6. Can’t Leave Rap Alone – (featuring Celph Titled/RYU)

7. One Of Those Days

8. Me & My Friends – (featuring One Two/Celph Titled)

9. Chemical

10. Doe Raker Check – (with Motive)

11. Philosophical Gangsta – (featuring Poison Pen/Bad Seed)

12. I Remember…

13. Buck Stops Here, The

14. Winter, The – (with Blue Raspberry)
Vokalas: 9/10

Bitai: 9/10

 

 

 

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close