Albumai

Apathy – Honkey Kong [Dirty Version Records ; 2011]

Šis Army Of The Pharoahs  šutvės nario solinis albumas yra jau trečiasis jo diskografijoje, nors Apathy ir be jo yra išleidęs po porą EP ir  mixtape‘ų bei sudalyvavęs krūvoje feat‘ų.

Vos panagrinėjus tracklistą į akis krinta daugybė garsių albumo svečių, tiek prodiuserių tiek reperių. Vien jau ką reiškia tokie vardai kaip Vinnie Paz, Esoteric, Slaine, ILL Bill, X Zibit. Kita vertus, žinančius, su kokiais veikėjais dirba Apathy, neturėtų nustebti, nes didžioji dalis garsiųjų svečių yra iš tos pačios Faraonų Armijos ar šiaip jiems artimi veikėjai. Intriguoja ir prodiuseriai – tarp kurių galima aptikti tokius savo amato meistrus kaip Dj Premier, Dj Muggs, Evidence, Statik Selektah, Da Beatminerz. Tiesa, trejetą bytukų sau pasidarė ir pats Apathy, kuriam, kaip galima išgirsti, tai sekasi taip pat neblogai kaip ir repuoti.

Iš albumo tikėjausi, kad tai bus darbas geriausiose A.O.T.P. tradicijose – „žalias“ ir purvinokas skambesys, agresyvus repavimas, punchline‘ų prisodrinti bekompromisiai  tekstai , techniškas bei energingas paties Apathy repavimas. Tokia yra maždaug pusė albumo, kurioje šitoks hardcore skambesys ir vyrauja. Jaučiama ryški 90‘ųjų Rytų pakrantės skambesio įtaka. Maloniai stebina ir kita pusė albumo, prie kurios padirbėjo prodiuseriai, kurie padarė „minkštesnius“ instrumentalus, todėl albumas neapsiejo ir be melodingų, lyriškesnių motyvų. Todėl tokia įvairovė netgi šiek tiek nustebino. Nustebino maloniai.

Didele įvairove pasižyminčių temų albume kaip ir nėra labai daug – be jau minėtų punchline gabalų Apathy dalijasi bendravimo su gerbėjais patirtimi, aiškina, kad jam visai ne pro šalį už įrašus užsidirbti keletą dolerių. Neapsieita ir be odės savo gimtajam kraštui – Konektikuto valstijai.

Lai neužpyksta Apathy gerbėjai, bet nepaisant garsių vardų albume, neabejotinai įdėto didelio triūso, manau, kad šis albumas – tik vienas iš daugelio kasmet išleidžiamų išleidžiamų albumų. Nemanau, kad Apathy, su visa pagarba jam už jo veiklą, labai skiriasi nuo daugybės kitų panašių į jį reperių, sugebančių bent kiek techniškiau repuoti. Todėl ir šis albumas man nepasirodė kažkuo išskirtinis.  Galbūt esu neteisus, bet manau, kad iš dalies toks dėmesys albumui yra dėl Army Of The Pharoahs  „markės“ bei jau minėtų garsių svečių.

 

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close