NaujienosRenginiai

Ar girdėjote šį mistiškai žemą tembrą? Shahmen Vilniuje jau Spalį!

Staugiantis vilkas ir erelis yra vieni dažniausiai naudojamų Shahmen simbolių

Fanai sako, kad Shahmen yra vienas geriausių 7 raidžių žodžių muzikoje, kartu su Nirvana ar Outkast. Ir nors dalis video yra peržiūrėta jau 5 ir daugiau milijonų kartų, tačiau atrodo, kad fanų ir dėmesio šis išskirtinis duetas turėtų turėti daugiau, nes dabar didžioji dalis jų – tai giliau besidomintys ir ieškantys HH mėgėjai.

Sunku pasakyti kiek sąmoningai, kiek dėl kitų aplinkybių ir trendų jų muzika vis dar nėra „prasibrovusi į plačiąją masę“. Nors tai tikrai dėmesio vertas ir unikalus skambesys, kuris nedaro cirko, tačiau ypač prie tam tikros nuotaikos – tiesiog prikausto prie ekrano ar ausinių. Todėl tai, ką daro Shahmen nuoširdžiai rekomenduojame atrasti ir visiems hip-hop.lt skaitytojams.

Bendrai Shahmen kilo iš MC BLS (Los Angelas), kuris pasižymi originaliai žemu balso tembru, ir tamsius, tačiau banginančius beatus darančio beatmakerio Sense (Olandija).  Abu jie netikėtai susipažino dar 2006 metais per MC viešnagę Amsterdame ir galiausiai gerai praleidę laiką – nutarė pamėginti suvienyti jėgas. Tai buvo pradžia, o vėliau likimas jau taip sudėliojo, kad jų kuriami darbai puikiai papildo vienas kitą ir kolektyvas aktyviai gyvas, kuria bei keliauja po pasaulį iki šių dienų.

Shahmen sugeba tapyti harmoningą, prasmingą, sodriai ir kartu mistiškai skambantį paveikslą savo muzikoje. Manome, kad tai tas gan retas atvejis, kai taip vadinamųjų „naujosios“ ir „senosios“ mokyklų  mylėtojai kartu gali panašiai puikiai įsijausti į nuo scenos sklindančią energiją.

Todėl džiaugiamės galėdami jums pranešti, kad Shahmen įtraukė Vilnių į rudens turą ir jau Spalio 15 dieną, Kablyje galėsime gyvai įvertinti ir išgirsti. Naktys jau bus tamsesnės, pats rudens vidurys, todėl atrodo idealus laikas būtent šiai muzikai.

Daugiau informacijos apie koncertą galite rasti evente: https://www.facebook.com/events/412337449396790

 

Žymos

Susiję

Close