NaujienosRenginiai

Ar matei kiek daug žadama sutalpinti į šį koncertą? [Jama&W @Tamsta jau ketvirtadienį]

Žinot, kada ypač malonu pranešti apie renginius? Kai matoma, kad į juos įdėta darbo, kai žinai, kad atėjęs gausi kažką naujo, kai tiesiog dedi daug vilčių ir manai, kad verta. O jei dar judama ne pasroviui, jei hiphopo renginys yra nutolęs nuo Youtube peržiūrų skaičiavimo, Instagram ir vartojimo be prasmės… – džiaugiamės ir kviečiame jus atkreipti dėmesį būtent į tokius renginius.

Jama komentaras apie ateinantį koncertą

Jau šį ketvirtadienį klube Tamsta JAMA&W su kompanija pristatys (tiesą pasakius) net nežinome ką. Gal net ir jie patys iki galo nežino, kai tiek daug freestylina. Bet nesupainiokit freestyle su atmestinu požiūriu. Oj ne. Čia koncerte bus net 13 susigrojusių žmonių ant scenos. Bus gyvas garsas, bus DJ Mamania, bus beatbox, bus operos solistas, bus kitų mažiau ir labai plačiai žinomų muzikantų. Bus seno ir naujo hiphopo, net skelbiama, kad naujų reggae dub gabalų ir tų bus. Kaip jie visą tai sudėlios net sunku įsivaizduoti – tačiau jei žinotume atsakymą, ateiti būtų tik viena priežastimi mažiau.

Visus atsakymus sužinosime jau ketvirtadienio vakarą. Čia gali būti labai stipru, todėl kviečiame ir rekomenduojame atkreipti savo ir draugų dėmesį bei dar papildyti šią Pilną Trobą.

Daugiau informacijos evente –> https://www.facebook.com/events/1128730347289082/?active_tab=discussion

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close