Naujienos

Ar turit jau 2015 kalendorių? 3 Liepos savaitgalis = pažymėta Galapagai

galapagai4Muzikos ir aktyvių pramogų festivalis „Galapagai“, kasmet Zaraso ežero saloje suburiantis tūkstančius gyvai muzikai ir audringam laisvalaikiui neabejingų žmonių, kitą vasarą įvyks liepos 24-25 dienomis.

Festivalis „Galapagai“ yra mėgiamas už gaivališko išsitaškymo ir nuoširdžių emocijų atmosferą, kurioje skamba įvairiausių žanrų muzika. 3-jose festivalio scenose kiekvienais metais pasirodo kelios dešimtys populiariausių ir originaliausių Lietuvos ir pasaulio atlikėjų.

Zarasuose vykstančiame festivalyje yra groję tokie gerai žinomi atlikėjai, kaip „Clawfinger“, „Hadouken!“, OOMPH!, „Lyapis Trubetskoy“, „The Baseballs“, „Chase and Status“, „Guano Apes“, „Supersci“, C.A.R.T. ir daugelis kitų.

Festivaliautojų energiją palaiko ne tik gera muzika, bet ir originalios pramogos, sporto varžybos ar ekstremalūs šou, vykstantys ežero supamoje saloje.

Praėjusiais metais pramogų vinimi tapo vandens atrakcionas „Raketa“, skraidinęs festivalio dalyvius virš Zaraso ežero vandens. Organizatoriai žada, kad 2015-aisiais „Galapagų“ saloje bus galima išsitaškyti dar linksmiau, – jau rengiamos ypatingos vandens pramogos.

Festivalyje „Galapagai“ daugelį metų skiriamas dėmesys su augintiniais atvykstantiems lankytojams, kasmet rengiamos draugiškos šunų ir jų šeimininkų lenktynės. Šia iniciatyva festivalis primena socialinės atsakomybės svarbą ir palaiko beglobiams gyvūnams padedančias organizacijas.galapagai1

„Rokenrolas, laisvės dvasia, dėmesys šalia esančiam – tai yra festivalio „Galapagai“ išskirtinumas, kuriuo ateinančią vasarą galėsime mėgautis savaite anksčiau nei įprastai – liepos 24-25 dienomis. Taigi, laukti liko nedaug“, – šypsodamasis kalba organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka.

„Galapagai“ yra pirmasis Lietuvos festivalis, tapęs CEETEP nariu ir dalyvaujantis Europos muzikos festivalių mainuose. Jau kelis metus iš eilės vienintelis lietuvių festivalis „Galapagai“ buvo nominuotas geriausių nedidelių Europos festivalių kategorijoje.

Šiandien pasirodžiusius pirmuosius festivalio „Galapagai 2015” bilietus platina „Tiketa“.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close