NaujienosRenginiai

Ar verta ketvirtadienį į MOP?

Nuotrauka iš MOP oficialaus FB
Nuotrauka iš MOP oficialaus FB

Kaip ir grupė su istorija, taip ir MOP kelionė į Lietuvą irgi savyje turi sukaupusi atskirus kalendoriaus lapus. Vyko – neatvyko, vyko – neatvyko, atvyksta – dabar jau tikrai bus. Sakinys kurį norėtųsi skaityti nuo galo „bus tikrai jau dabar“- „atvyko“. Gal taip ir reiktų žiūrėti į visą tai, ir dar įterpti žodį „yra“, nes visgi tai yra pasirodymas, kurį bus įdomu pamatyti visiems suprantantiems tų laikų muziką. Plius manau, kad mes dar nesame tiek išlepę, kad praleistume tokias progas pabūt su sava chebra, geroje vietoje su gera muzika.

Ir nors iniciatyvos veržtis į koncertą žinoma, kad yra mažiau, tačiau to jausmo nereiktų supainioti su „jau mačiau ir bus proga dar 5 kart jei nenueisiu ketvirtadienį“… ne – nebus. Pasirodymas bus geras ir kai bilieto kainos nesikandžioja (stebint situaciją gal net 5-10 kartų mažesnės, nei į kai kuriuos mūsų festivalius) HipHop.lt vardu sakau, kad verta apsilankyti ir ta prigesinta ugnelė, kuri degė akyse, kai tik išgirdome pirmą kartą naujienas, kad MOP atvyksta – vėl bus pasirodymo metu ir tikėkimės geri įspūdžiai liks ilgam. Juolab, kad bus įdomu pamatyti ir krūvą mūsiškių scenoje.

Žmonių akivaizdu, kad nebus sklidina – tačiau visi, kas supranta ateis ir palaikys judesį! Velniop visą negatyvą, gi vasara ir geras koncertas, tad ar yra daugiau apie ką galvoti? Jie atvyksta, Loftas prisiėmęs įsipareigojimus ir davęs pažadą mums – priima, o mes – švenčiam ketvirtadienį.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close