Albumai

ARCHITECT – The Count Calkyulon Projekt

Manau, kad tie kas domisi tokiais MC kaip Rasco, Encore arba Planet Asia kūryba, turėtų žinoti beatmakerio Arhitect vardą. Ganėtinai sunku yra rasti daugiau informacijos apie šitą žmogų, bet tai, kad jis daug metų aprūpina Amerikos vakarų pakrante bitais ir gerai išmano savo darbą.

 

Albumo išleidimu, kaip beje ir senesnių jo leidinių pasirūpino senas draugelis, jau minėtas Rasco, su savo Pocket Slinted Rec. pajėgom. Beje Rasco yra ir pagrindinis šio projekto prodiuseris. Bet nežiūrint į tai albumu rūpinasi toks legendinis MC, albume nėra nei vieno MC prie mikrofono (šių laikų tendencija), tik muzika ir “sample”uoti vokalai. Savotiškai albumas primena tai ką daro Prince Paul arba MF Doom (netgi kaukę turi). Gal būt iki paminėtų Alchitectas dar nesiekia, bet albumas gavosi labai malonus. Puikiai tinkantis paprastam klausymuisi, taip ir norintis parepuot ant ko nors.

 

Viskas būtų ganėtinai parastai, bet yra vienas įdomus faktas , The Count Calkyulon Projekt yra ne vien albumo pavadinimas , bet ir animacinio serialo vardas, kuris greitu metu pasirodys vieno iš Amerikietiškų TV kanalų eteryje. Serialas bus paremtas Arhittecto muzika, visas vaizdas ir animacija bus suderinti su muzika…Negalima pasakyti, kad tai labai originalus sumanymas, bet vis tiek labai įdomus. Nežinau kodėl, bet žinant šitą faktą, tu pradedi girdėt daugiau, pradeda atrodyt, kad tu matai vaizdus. Gal būt tai balti arklai, o gal būt fantazijos vaisius..J

 

Taigi ganėtinai lengvai besiklausomas albumas. Lengvas , melodingas …tikriausiai jis turėtų daug kam patikti…

 


Bitai:8/10

Originalumas: 5/10

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close