NaujienosRenginiaiVideo Klipai

Archyvas: Ugly Duckling koncertas Vilniuje 2007-ais

2007-ais metais, gegužės mėnesį, per mamos dieną, Vilniaus klube “New York” įvyko ypač įsimintinas kolektyvo iš JAV, Ugly Duckling koncertas. 2006-ais metais PMP Rockers suorganizavę švedų grupės Looptroop koncertą lygiai po metų pristatė dar vieną puikų kolektyvą. Šokių aikštelėse puikiai žinomi kūriniai šį kartą skambėjo gyvai ir atliekami ypač meistriškai ir originaliai. Koncertą apšildė G&G Sindikatas, o su Ugly Duckling į sceną visiškai netikėtai lipo buvusi hip-hop’o žurnalistė Sistah G, bei visiems puikiai žinomas MC Mesijus. Viso koncerto įrašas pagaliau išvydo dienos šviesą, juo dalinames ir mes:

 

Susiję

One Comment

 1. Ačiū už pasidalijimą – tą vakar buvo neįtikėtinai gera energija. …yra tekę būt daugelį koncertų savo laiku, ir jau seniai šį įvardijau sau kaip vieną iš geriausių (jeigu ne geriausiu). …prisimenu su nostalgija tuos laikus ir ypač šį renginį.
  …būtų žiauriai smagu išvyst Jeru 2005 (berods) pilną įraša, tada buvo visiškas anšlagas, taip pat žiauriai gera energija ir jei teisingai atsimenu pirmas tokio lygio svečias LT.
  Reikia saugot šią (mūsų) istoriją.

  Darkart ačiū – taika!
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close