Albumai

Ateis laikas,kai už panašų produkta teks mokėti dvigubai daugiau nei už blizgantį originalų diską. KONEKTAZ pristato : BANJOOZ – „Adrenalinas“ […./2001]

Banjooz adrenalinasPas mus labai madinga verkti, kad niekas nekreipia dėmesio, kad hip-hopas niekam nereikalingas, kad niekas nenori išleisti ir t.t. Bet karts nuo karto pasirodo koks namūdinėmis sąlygomis pagamintas CDR’as, kaip savotiškas protestas. Manau tai geras ženklas ir geras pavyzdys kitiems. Kol kas tokie diskai pas mus mažai vertinami ir gan pigūs, bet ateis laikas kai už panašų produktą teks mokėti dvigubai daugiau nei už gerą ir blizgantį originalų diską. Nes tai-hip-hopas grynoje formoje, tai grynas gatvės garsas. Tegul jis netobulas ir gan pasenęs – tai autentika.

Šį kartą, tai savotiška antalogija tokio MC ir prodiuserio kaip Banjooz, kuris pertraukose tarp savo gilių apmąstymų apie gyvenimą, sugeba kažką įrašyt ir išleisti tokį va albumėlį. Manau tai puikus šansas išgirst tai, kuo gyveno lietuviškas hip-hopas keletą metų atgal, puikus šansas išgirsti legendinį „Adrenaliną“, „Rožes“, „Gyvenimo atkarpą“ ir visą eilę kitų, retkarčiais netgi tegu “žalių” gabalų. Čia gal ne visada kokybiškai taip jau viskas, bet taip buvo, taip turi būti, taip bus.

Perklausius albumą, perskaičius viršelio anotaciją, man kilo klausimas: – vis dėl to kieno čia antologija, Banjooz’o ar Zenito?

Albumo pliusas tai, kad Banjooz surinko visą eilę retų dalykėlių. Pirminę “adrenalino” versiją, Pusho instrumentalas, kažkokie nepanaudoti dalykai. Kas dėl muzikinės pusės, tai ganėtinai sunkus dalykėlis, tas pats ir su tekstais.

Banjooz turi savo stilių, turi savo specifinį garsą, specifinį pasaulio suvokimą ir be abejo savo ganėtinai sudėtingą ir išskirtinę repavimo techniką.Tai kitoks lietuviškas hip-hopas … Naujesnei kartai bus įdomu išgirsti ką savo laikais darė tokie šiuolaikinio hip-hopo stabai, kaip Pushas arba Donciavas.

Na ką, albumas išleistas limituotu kiekiu, skubėkit pirkti. Kol kas mano žiniom albumą galima pasiekti tik per saitą, gal būt jis bus pasiekiamas ir kitur. Gal daug kam ir nepatiks, bet tai ir nebūtina, kiek žmonių – tiek ir skonių bei stilių…

By MIRON

Žymos

Susiję

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close