AlbumaiNaujienos

Atėjau, pamačiau, sunaikinau… Czarface – “The Odd Czar Against Us” #76

Panašu, kad Czarface 2019-tais pagavo kablį. Iš pradžių instrumentinis albumas, po to bendras albumas su senuku Ghostface Killah, naujas komiksas ir singlas nudžiuginęs gerbėjus… Mažai kas tikėjosi, kad metų gale trijulė išleis dar  ką nors, bet tylus gandai ir kalbos pavirto realybe. Interneto platybes ir dienos šviesą išvydo naujas jų albumas, nauja kelionė į paslaptingą Czarface visatą.

Po pirmo kūrinio susidarė jausmas, kad  7L & Esoteric ir Inspectah Deck. Nutarė sugrįžti prie savo pirminio skambesio, bet nežinau, kaip jums – man pasirodė, kad chebra savitai palengvino savo skambesį, su keliom išimtimis. Gabalai pasidarė sąlyginai melodingesni, ramesni, mažiau griežti futuristiniai akcentai. Ypač, kai kalba eina apie albumo muzikinę pusę. Nors kai pradedi gilintis į tekstinę pusę, tai vis tos pačios istorijos, super didvyių ir super blogiečių kovos, jų istorijos, jų šeimos. Su šiuo albumu chebra dar kartą parodė, kad yra puikus batlinių rhaimų specai, ir kad puikiai sugeba perkelti kovas į kitą, išgalvotą pasaulį.

Be minėtos trijulės, dar galima išgirsti tokį MC, kaip Kendra Morrisa, kuris gan smagiai padirbo kompiuterinių žaidimų tematiką, vienam iš gabalų.

Vienu žodžiu jeigu jūs mėgstat  komiksus, gerą 90-tųjų hiphopą, neįprastus konceptus ir tiesiog gerai praleisti laiką – šitas albumas Jums patiks. Skanaus!

Tradiciškai dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ – šios savaitės laidos svečiai pristatys Lietuvos BeatBox čempionatą, kuris įvyks jau šį savaitgalį. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt + nepamirškite atiduoti savo balso albumo rinkimuose!

Žymos

Susiję

Close