AlbumaiNaujienos

Atgal į Švediją su savaitės albumu [Christmaz – “Black Dragon”] #64

Prieš keturias savaites Gatvės Lyga pristatė jums švedų – Professor P ir  DJ Akilles naują albumą. Ir štai šią savaitę mes eilinį kartą radom šį bei tą įdomaus būtent Švedijoje. Leiskite pristatyti jums, MC Christmaz ir jo naujas albumas “Black Dragon”

Maždaug prieš tris metus, Christmaz kartu su beatmakeriu iš Vokietijos Figub Brazlevič ‎ išleido savo debiutinį albumą “Ego & Soul”. Jau tada jautėsi, kad šis angliškai repuojantis MC iš Stokholmo, nenori uždaryti savęs gimtosios, ramios Švedijos ribose. Christmaz vardas vis pasirodydavo skirtinguose kitų šalių grupių ir atlikėjų albumuose… tarp kurių: Blabbermouf, technical Development , True Masterz, Da Shogunz.

Ir štai dabar ponaitis Christmaz pristatė savo naują solo albumą – “Black Dragon”.

Kaip ir debiutinis jo darbas, albumo skambesys yra paremtas 90-tųjų boombapu. Plius šį kartą gan skaniai yra įtraukti ir Afrikos muzikos akcentai ir dozė sunkaus ir niūroko ragamuffino. Tai yra labai teisingas sprendimas. Plius šį kartą Christmaz nutarė neapsiriboti vien seno draugo Figub paslaugomis, ir įtraukė visą eilę beatmakerių iš skirtingų šalių (Vokietija , Norvegija, Olandija , Australija, Italija ir gimtoji Švedija). Plius keletas įdomių MC, tarp kurių senas bičiulis Blabbermouf, su kuriuo padarytas kūrinys “Rampin” – tapo savita albumo vizitine kortele.

Išties smagus albumas, Christmaz parodė, kad klasikinis 90-tųjų skambėsis ir tų laikų sprendimai, vis dar yra įdomūs ir gali skambėti šviežiai. Ir kad kurt tokį hiphopą nėra būtina būti pražilusiu hiphopo veteranu – užtenka turėti meilės ir pagarbos tų laikų muzikai.

Skanaus! O dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Close