NaujienosVideo Klipai

Atmosferą ten supa ramybė. LTZOO "Girios" video


ltzoo girios
Yra video klipų dalis, kuriuos pažiūrėjęs jautiesi vos pilnesnis, vos labiau atitolęs nuo to, kas netikra ir nuo ten kur skubėjai dar prieš 15 minučių… Tas kelių minučių gaivumas galvoje tikrai jėga ir būtent tai randame naujajame LTZOO video “Girios”. Ta proga trumpai ir pasikalbėjome su atlikėju.

Peržiūrėjus video viskas atrodo taip tikra, taip natūralu, tačiau tuo pačiu palikta ir daug vietos fantazijai. Ar ir buvo toks tikslas?
Tikslas buvo realizuoti kas veržėsi labiausiai, ko trūksta. Paprasčiau – turbūt kūrybą. Tai pirmas ir svarbus solo klipas savo visa eiga – potyriais. Kiek abstraktoka, tuopat nostalginga – ieškojimo, ėjimo ramybėn būsena/atmosfera/nuotaika palieka vietos, kiekvienam savo girioj.

Kur yra kūrinio raktas, kad pilnai suprastume esmę?
Visas kūrinys. –  tęstinumas, nuoseklumas, iki kol atklysti, surandi, savąją girią.

Ar harmonija yra būtinybė?
Apie tai pagalvoju, apskritai harmonija – didelis siekis.  Vėlgi – harmonija harmonijai nelygu, kas vienam, kas kitam tai. Iš kokio mastelio žiūrėsim, kas ja gimdo, bet visgi manau, jog taip – turi būti balansas, pagarba ir harmonija.

Kiek įkvėpimo turi girių dvasios?
Labai daug, giria lyg patapo galvos state of mind, (bent jau kalbant apie kūrybą, vidinius aspektus ir ne tik) persmelktas vidus užsipildo žaluma, ir ramybe.  Atmosferą ten supa ramybė.

Kokie tavo ir Tų Geresnių vasaros planai?
Repuoti :)) Bręsti, tobulėti, kurti.  Turėsim keletą koncertų. Yra planų rimtai atsidėti tiek grupės, tiek ir mano asmeniniam fronte. Na o greičiausiai mus išgirsti galėsite jau šį savaitgalį Galapaguose ir ateinančią savaitę užsukę į Granatų repo sceną.

Visas LTZOO naujienas sekite Facebooke https://www.facebook.com/ltzoo?fref=ts
Viskas įrašyta ZOOrec www.facebook.com/zoorec
Muzika Jang MP https://www.youtube.com/channel/UCJ4nVjYHPZhxsANTeSU0G3A
Už video atsakingas Romas Bistrickas

 

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close