Įdomu!InterviuRenginiai

LBBC arba kas atstovaus Lietuvai pasauliniame BeatBox Battle

BB poster finGal ne visai pirštu į renginio temos akį, bet pradėsiu nuo prisiminimo iš rodos ne taip seniai vykusio Lofto Fest, kuriame iš visų tikrai garsių pasirodymų – vienas buvo gerokai ilgesnis ir labiausiai emociškai įsiminė, nors turbūt apžvalgininkų liko ir nepaliestas. Kalbu apie BeatBox Family ir jų garsus rudens pradžioje, kai grupelė beatboxo meistrų padarė gerą pasirodymą Lofto scenoj, bet iš esmės (kas  ir buvo geriausia) – jie padarė daug ratelių, daug freestylo ir urban garsų jau po pasirodymo, tai yra jie kūrė atmosferą ir leido į ją jungtis visiems. Tai yra BEATBOX, tai yra HH, tai yra stipru ir, todėl labai gerai, kad po praeitų metų viražų ir dabar turime LIETUVOS BEATBOX ČEMPIONATĄ gyvą.

Jame bus naujienų, jame jau yra aiškūs 20 žmonių išdrįsusių dalyvauti atrankoje, kurioje paaiškės 16, kurie Spalio 24 dieną, Narautų scenoje išsiaiškins, kas geriausias šiemet ir NETGI, be visų kitų rėmėjų dovanų – galės reprezentuoti Lietuvą pasauliniame BeatBox Battle.

https://www.youtube.com/watch?v=wNZUykMpij0

Ta proga trumpai pakalbinau žmogų, kuris neleido Battlo idėjai žlugti (gal net atvirkščiai, savo laiku Nasty Shit‘o pabudinta community, toliau pati žengs tvirtus žingsnius į priekį – nors neperšokę dar ir nesimėtom ištiktukais), žodžiu – BEEP‘aikaip manai, kas labiausiai motyvuoja dalyvauti atrankoje, o vėliau ir battle?

„Na visų pirma turbūt tai, kad toks renginys vyksta tik kartą į metus, plius jame gali pasireikšti visi, nes juk ne visus kviečia kažkur dalyvaut ir parodyti, ką moka. O antra, kas yra – pagaliau pralaužti ledai į platesnes jūras, gavome patvirtinimą iš Beatbox Battle TV, kurie organizuoja Pasaulio Beatbox Čempionatą (jis vyksta kas trejus metus), kad mūsų šių metų čempionas galės jame dalyvauti. Aišku, tai buvo tik žodinis patvirtinimas, tad detalių dar tiksliai nežinome. Bet vis šis tas, vien pati idėja dalyvauti Pasaulio Čempionate yra didelis motyvacijos šaltinis“, sakė Beep.

Klausime, ką bendro turėjo dauguma atrankinių ir kurie labiausiai išsiskyrė (kaip turbūt ir priklauso organizatoriui) – liko diplomatiškas. Jis teigė, kad labiausiai juntama bendra dalyvių pažanga ir kylantis lygis, ypač tų beatboxerių, kurie yra aktyvūs ir stengiasi dažniau lipti ant scenos.  Čia jam dar paantrino turbūt gausiausiai Lietuvoje pripažintas BeatBox meistras – Gon, kuris teigė, jog natūralu, kad šiemet atsiųstuose atrankiniuose video galima lengvai pajausti, jau kurį laiką pasaulyje vyraujančią, populiarių beatboxerių įtaką. Taip pat džiugu išgirsti savo asmeninę techniką suformavusius ar pradėjusius formuoti dalyvius, kurie ir yra įdomiausi.

Kitas klausimas apie patį renginį ir ar jis labiau skirtas kovai ar bus savotiškas “family meeting“?

Keturis metus prieš tai, tai tikrai buvo “family meeting”, iš tiesų ir šiais metais tai bus “family meeting“, tik manau šiemet bus daugiau aistros, sportinio pykčio kovose ir dominuos noras užimti pirmą vietą – ne dėl garbės, ne dėl prizų, bet dėl GALIMYBĖS. Galimybės, kaip jau minėjau, išplaukt į platesnius vandenis ir grumtis su stipriausiais iš viso pasaulio! Manau lietuviai jau yra tam pasiruošę! Sakė Beep.

Šiais metais, buvo priimtas dar vienas išmintingas sprendimas perkelti atranką į internetą. Visų pirma taip bus įdomiau mums patiems (žiūrovams), kurie tik atėję iškart paklius į lemiamas kovas. Jose, kaip ir sakė organizatoriai – kovotojai tikrai bus priversti ir pakankamai motyvuoti parodyti maksimumą. Ir tai vėlgi yra priežastis, net niekad nebandžius beatboxinti, apsilankyti renginyje ir perimti tai bei mėgautis matant kovas gyvai.

O pabaigai dar liko Gon išsakyta mintis, kurios esmė ta, jog svarbiausia, kad kova vyktų tik scenoje, o salėje vyrautų draugiškos palaikymo nuotaikos. Ir priedo palinkėjimas, kad būsimo battle dalyviai nepatingėtų ir kuo geriau pasiruošę, sukurtų įsimintiną beatbox show! 1 meilė

Visų atrankos dalyvių video rasite BEATBOX.LT http://beatbox.lt/2014/10/13/lithuanian-beatbox-battle14-atrankos/

Spalio 24dieną Narautuose https://www.facebook.com/events/1526340900930850/ ne tik išsiaiškins stipriausią 2014 metų Beatboxerį Lietuvoje, bet bus ir repo nuo LTZOO x BOOST x DJ SWIX, taip pat prisijungs Shiaurė, Micro One ir Fist2Fist, o plokšteles suks DJ YANKEE. Renginys kartą metuose – praleisti nevalia!

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Domina?

Close
Close