HHBattleNaujienosStraipsniai

Auksu neblizgės, tačiau tokio prizinio fondo Lietuvos repe dar nebuvo

prizas hhbPrieš prasidedant kovoms būtina paskelbti ir prizą, kuris lauks finiše. Šiemet tai nei daug, nei mažai – 1000 eurų fondas grynais ir daug vertingų rėmėjų prizų. Dar labai svarbu, kad nugalėtojas gaus ir tikrai labai išskirtinį, rankų darbo asmeninį trofėjų, kuris papuoštų, bet kurio mūsų namus ar studiją. Auksu neblizgės, tačiau paminėsite mūsų žodį – tokio norės ir pavydės daugelis.

Visus rėmėjus atskleisime kovų eigoje. Kartu džiaugiamės matydami jūsų susidomėjimą dar nepaskelbus apie prizą. Tai įrodo, kad mūsų MC turi ambicijų. Tuo pačiu tikime, kad visa tai yra daugiau  nei prizinis fondas. HHBattle tai yra tradicija,  tai yra reta galimybė išmėginti jėgas.

Galbūt daliai MC jau nieko naujo daryti, išmėginti ir nebereikia – sakysite jūs, tačiau prisijungti prie tokios ankstesnių čempionų kompanijos, kaip Banzai, Lilas ir Mesijus taip pat yra garbė kiekvienam. O mes galime pažadėti, kad stengsimės, jog būtų azartiška patiems MC bei visa tai virstų riebiu repo skanėstu naujo ir aštraus repo pasiilgusiems žiūrovams. Jau tikrai gana apie nelaimingą meilę – dabar laikas dėl savęs ir dėl HH į kovą.

Taigi galandame pieštukus ir tuojau rašysime dar vieną naują puslapį Lietuvos HH istorijoje. Atrankos temą paskelbsime jau šią savaitę!

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close