NaujienosRenginiai

Bach&Bass suteikia sparnus?

red bull flying bach apzvalgaŽinot, yra tokia gaji ir ne visai iš piršto laužta teorija, kad žmogus nieko pats nesugalvojo, o tik nukopijavo ir sujungė tai kas jau yra? Na, kaip geras to pavyzdys būtų, kad pamatė skrendantį paukštį ir pridėjęs geležies gavo lėktuvą. Tai va, ir šiandien bežiūrint Redbull Flying Bach kilo mintis, kad tai ką sujungi – skrenda.

Nuo pat pradžių skambant melodingai Bach muzikai, Bass laukė eilės padrąskyti kolonėles, ir atvirkščiai. Nesinori atskleisti visų kortų (visgi laukia dar 2 pasirodymai), todėl nekalbėsiu labai konkrečiai, tačiau jei spėjote įsigyti bilietų – pasielgėte išmintingai ir jums pasisekė.

Šokis yra pramoga, o šokėjai moka džiaugtis ir dalinti nuotaiką. Todėl tai jautėsi Kongresų rūmuose – šokio šventė. Stilinga kas be ko. Scenoje persipynė labai daug kontrastų pradedant nuo gracijos ir jėgos, baigiant sena ir modernu. Gali atrodyti, kad kompromisas tarp jų virstų parodija, tačiau kaip ir minėta apžvalgos pradžioje jie vienas kitą tik papildo, na ir kaip jau turbūt supratote iš kontektso – suteikia drąsios idėjos varikliui sparnus.

Foto įspūdžiais dalinasi Audrius Solominas.

Tačiau, jei būti objektyviam, reiktų paieškoti prie ko čia dar ir prikibti. Džiugu, kad tai nėra taip paprasta. Darau tik prielaidą, kad tikėtina, jog šokio ekspertai visgi ras prie ko. Tokiu savęs tikrai nelaikau, todėl kartu su visa atsistojusia publika plojau dar ilgai po pasirodymo. Kita vertus suprantu ir aš kelis faktus. Pirma, scenoje buvę žmonės yra neabejotini profesionalai ir tikrai kažkur aukštai tarp geriausių savo amato meistrų pasaulyje. Jie šoko gerai, įdomiai ir be paprastai akiai matomų klaidų. Tačiau tai reiškia, kad jie nebandė savo galimybių ribos, todėl ir to jauduliuko, kad „pavyks-nepavyks“ neišgyventa, kol viskas sklandžiai, gražiai ir be papildomos įtampos džiugino akis.

Sumoje Lietuva papilnėjo pozityvo ir judėsio. Ačiū RedBull už tai, ir čia reiktų paminėti dar ir visą kelių mėnesių projektą. Vertiname įdėta darbą ir gautą gerą emociją, o svarbiausia priminimą, kad klasika ir modernas nėra amžinas komfliktas, tai – galimybė jungti ir mokytis.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close