NaujienosRenginiai

BCBB magišku BeatBoxu 7 valandas stebino žmones

Sėkmingai prabėgo 2 Baltic Coast BeatBox Battle

„Ladies and Gentlemen – BeatBox is magic“ – pagirdamas renginį, organizaciją bei išmesdamas saują konfeti kalbėjo Skiller. Ir iš tiesų Baltic Coast BeatBox Battle 2019 leido Vilniuje susirinkti ir savo magija mus nustebinti geriausiems Europos Beatboxeriams.

Todėl net jei lietingą rudens šeštadienį būtų prakiuręs Lofto stogas – daugelis susirinkusiųjų beatbox mylėtojų niekur nebūtų pasitraukę nuo scenos, kurioje vyko įnirtingos kovos ir svečių bei komisijos showcasai.  Kad tiems, kurie mažiau domisi būtų aiškiau apie kokį magijos lygį mes kalbame – galima palyginti su sportu.  Kai į renginį atvažiuoja 3 pasaulio BeatBox čempionai – tai futbole prilygtų Ronaldo, Messi ir Neymaro pasirodymui vienoje aikštelėje.  Scenoje gaunamas nenuspėjamai didelis koncentratas talento, muzikos, darbo ir garso, nuo kurio net daugiau nei 7 valandas tiesiogine to žodžio prasme – drebėjo Lofto sienos.

Organizatoriai žengė labai drąsų žingsnį iš Narauti perkeldami renginį iškart į Lofto sceną. Jie tikrai nusipelnė labai didelės pagarbos, nes sugebėjo padaryti milžinišką darbą laikantis aukščiausių standartų. Garsas, vaizdas ir atmosfera buvo puikiai paruošta aukščiausio lygio pasirodymams ir kovoms. O visą renginio maratoną sėkmingai atlaikyti ir viską nuo scenos sustyguoti pavyko – Saniai Banginiui.

Tik žmonių galėjo būti daugiau, tačiau matyt reikia būti realistais ir dar nuveikti daug darbo, kad beatbox taptų masinio susidomėjimo reiškiniu. O tai įmanoma – nes tokio lygio renginiuose didžiausią malonumą patiria būtent tie, kurie nėra ekspertai. Jeigu pats esi beatboxeris, matai daug daugiau, giliniesi į technines detales. O jei esi tiesiog žiūrovas, galiu patikinti, kad tiesiog mėgaujiesi ir lieki labai nustebintas, ką gali padaryti žmogus. Tai yra WOW ir matyti gyvai yra didelis malonumas.

Esmė, kad dar reikia sugriauti mitą, kad eiti į tokį renginį reikia būtinai nusimanyti apie jo subtilybes. Einant į magijos šou – nereikia mokėti pradanginti žmonių. Todėl ir į tokio lygio BeatBox renginius turėtų rinktis visi, kam patinka muzika. Vaikinai turėtų kviesti merginas į pasimatymus, čia geri tėvai turėtų atvesti vaikus – nesvarbu amžius, visi liktų patenkinti, nustebę ir motyvuoti. Gyvai tai išgirsti, pajusti žemus dažnius ir visą tą ekspresiją yra WOW ir nepalyginamai geriau nei per ekraną.

Juolab, kad renginio metu vyrauja labai vieninga ir gera atmosfera. Beatboxeriai gali aršiai kovoti, tačiau po kovos paspaudžia ranką ir apsikabina. Jie palaiko vieni kitus ir tai matyt yra vienas esminių variklių, verčiantis judėti šią kultūrą į priekį.

Nuostabu ir tai, kad susirinkę žmonės, tarp jų ir 25 dalyviai iš viso Pabaltijo skanduoja – „RaTaTa RaTaTa say Lithuania“. Ir dar daug gerų dalykų ir galimybių. Sveikinam čempioną solo kategorijoje EL Grande iš Vokietijos  ir Tag Team nugalėtojus What is What duetą iš Švedijos! O kartu labai norisi dar kartą pasakyti ačiū visiems dalyviams, komisijai, svečiams ir organizatoriams, kad šis renginys jau 2 kartą Vilniuje surenka tiek daug talentų ir padaro šventę visiems muzikos mylėtojams! Labai geras ir pavykęs renginys, kuris vienija ir stiprina šią kultūrą.

Sekite Baltic Coast BeatBox Battle naujienas – rasite geros kokybės video ir nepraleisite kitų renginių (https://www.facebook.com/balticcoastbbx/)! Jei šie metai buvo geriausia, kas iki šiol buvo – tai net baisu pagalvoti, ko galime tikėtis iš jų kitąmet?

Žymos

Susiję

Close