Albumai

BEASTIE BOYS – "Hot Sauce Committee Part Two" [ Capitol/EMI; 2011]

Manau galima drąsiai teigti, kad senesnė mūsų hip-hoperių karta, tarp kurių skaitausi ir aš, save išugdė su šių vyrukų kūryba. Asmeniškai man 80-ųjų vidury tai buvo atradimas – bomba, o kur dar ir jų ankstyvesni punkrock’iniai darbai. Beastie Boys valdė ir valdo! Ir smagu tai, kad jie vis dar daro tai, ką nori daryti ir kaip nori daryti. Neklausydami nieko ir ne siekdami madų. Aišku, kad savo laikais ne be pasiturinčių tėvelių pagalbos visa tai darė, bet dabar juk pražilę diedai, bet kam gali pakrauti malkų. Kiek energijos, kokie albumai, kokie koncertai – tai bomba!

 

Nenuvylė lukeščių ir naujausias jų darbas, tai kažkas panašaus į garsiųjų tradicijų sprogimą. Unikalus, su niekuo nesulyginamas skambesys, ypač vokalų prasme, nežiūrint į tai, kad efektukus ant balso deda vis tuos pačius.

 

Kaip ir ankščiau, jie vis prideda kažko naujo, kažko neįprasto. Man netgi būtu sunkoka pasakyti, ar tai vis dar hip-hopas. Ko gero, kad taip! Bet jis kitoks, jis daugelių aspektų yra viena koja rytdienoj, bet kas įdomu, beveik nėra norinčių sekti jų pėdomis, jau pernelyg akivaiždžiai viskas atrodys.

 

O kaip aš norėčiau po dešimties metų būti vis dar toks pats kupinas energijos ir idėjų kaip ši kompanija. Iš šono atrodo, kad jiems po tiek metų vis dar įdomu būti kartu. Kaip ten ištikrųjų yra, nežinau. Tačiau tikiuosi, kad vieną dieną man pasiseks apsilankyti viename iš tų įžymių Beastie Boys koncertų apie kuriuos tiek kalba, ir kurie taip nerealiai atrodo DVD formate.

 

Taigi “Hot Sauce Commitee Part Two ” įrodė kad jie vis dar yra hip-hop’o dalimi, ir gana svarbia bei įdomia jo dalimi. Tuo pačiu jie tarsi savoje saloje, kuria savo taisykles ir turi į tai teisę. Su tokiu gerbėjų konglomeratu visame pasaulyje, jie gali būti ramūs: žmonės suvalgys viską ir paprašys dar.

 

Na, o kol kas aš dar kartą užpildysiu savo smegeninę su “Tadlock’s glasses”, “Crazy axx sxxt” ir kitais užtaisais.

 

Skanaus jums ir skanaus man! Kol kas metų pabaiga skamba puikiai!

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close