Albumai

Black Milk & Danny Brown – "Black and Brown EP" [Fat Beats Records; 2011]

Black Milk – Lietuvos hiphopo publika turėtų kuo puikiausiai žinoti ši vardą, juk vyrukas ir mūsų tėviškėj pagrojo, ir šiaip po festivalius pasitrynęs pastaruosius metus. Taigi jaunas „žvaigždūnas“ iš Detroito, gan neblogas MC ir muzikos kūrėjas, įrodęs ši faktą ne vieną kartą. Užtenka prisiminti jo paskutinius albumus – tikros „kačialkės“. Kas dėl antrojo pono – Danny Brown , tai man asmeniškai jo vardas ne toks jau girdėtas, bet kaip MC jis nenpastas, galbūt originalumo jame ne per kraštus, bet smegenų ir technikos yra įdėta, manau, galima įrašyti į atmintį ir palaukti, kas bus toliau.

 

Asmeniškai man tokie albumai primena mankštą prieš dideli darbą, arba testą „patiks ar ne liaudžiai“.

 

Sakyčiau, man patiko, bet ne kažkaip ypatingai, muzikinė pusė kokybiška, bet vietomis skamba lyg būtų tiesiog muzika dėl muzikos, o ne bandymas kažką pasekti. Labai daug standartų, kažkokių įterpimų, ilgesniu ir trumpesnių. Tas pats ir su vokaline puse – abu įdėjo darbo, greitai, standartiškai. Bet kažkodėl man į galva ateina trečias tikslas, kam reikėjo išleisti šitą EP, – koncertai, nes tai kas yra albume tarsi apskaičiuota valandos pasirodymui, savo jėgų pademonstravimui, kad padrebintų salę, pabendrautų su publika, atsigertų alaus ir prisidurtų vieną kitą baksą.

 

Kaip yra iš tikrųjų, sunku pasakyti, laikas parodys, na arba reikia rasti koki intervą šia tema paskaityti. Bet kol kas man patiko, yra prie ko prisikabinti prieš miegą klausantis, o pamiegojęs aš šio albumo ko gero neklausysiu, bet jums rekomenduoju perklausyt bent kartą.

 

 


 

TRACKLIST:

 

1. Sound Check

2. Wake Up

3. Loosie

4. Zap

5. Jordan VIII

6. Dada

7. WTF

8. LOL

9. Dark Sunshine

10. Black And Brown

 

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Domina?

Close
Close