AtlikėjaiĮdomu!

Block McCloud – Brooklino veteranas mokantis dainuoti

Block Mccloud  – Brooklino atstovas pasižymintis tvirtom lyrikom, užtikrintu skambesiu ir savo vizitine kortele – įsimenančiais chorusais.

Turbūt labiausiai pastaraisiais metais sublizgėjo kartu su senu bičiuliu Vinnie Paz kūriniuose “True Lies” ir ypač  “End of days” (jei netyčia yra negirdėjusių pastarojo tikrai siūlyčiau kuo greičiau ištaisyti šią klaidą 🙂 )

Manau, kad mūsuose Block Mccloud (tikrasis vardas Ismael Diaz, Jr.) per menkai žinomas ir įvertintas, taigi trumpai apie jį:

Niujorko undergroundinės Hip-Hop scenos veteranas, puikiai sugebantis sujungti tvirtą flow, stiprias eilutes neretai persmelktas politika ir pagardinti visa tai išskirtiniais chorusais.
Augęs ir kūręs kartu su  Immortal Technique, Mos Def, Jedi mind tricks chebra Block Mccloud išliko ištikimas savam skambesiui iki šių dienų. Tiesa negalima jo pristatyti vien tik kaip MC, nes tuo pačiu jis yra prodiuseris,
garso inžinierius, tekstų autorius ir Disturbia leiblo galva… Per ilgus metus dirbęs su tokiais žinomais vardais kaip Method Man, ką tik savąjį albumą pristačiusiu Sean Price, Termanology, Ill BIll, Killah Priest bei daugeliu ir tikrai daugeliu kitų.
Anksčiau buvęs Brooklyn Academy narys dabar į priekį juda su savo leiblu, Jedi Mind Tricks, Army of the Pharaohs, taip pat su mažiau žinomu projektu Suicide Squad. Aktyviai kuria pats ir dalyvauja begalėje stiprių projektų.

Daug remiksų turintis gabalas kartu su Rugged Man iš 2010 metais pasirodžiusio EP “Crazy man” :

Vasaros pabaigoje BLOCK MCCLOUD kartu su DJ WAXWORK išleido naują albumą pavadinimu “Four Walls”

Albume kaip ir pridera Block McCloud stiprus nenupoliruotas skambesys ir repas su neretai su politiniu atspalviu. Malonu klausyti reperį kuris turi daug ką pasakyti.
Žinoma neapseita ir be draugų pagalbos, albume sudalyvavo: Ill Bill, Vinnie Paz, RA the Ruged Man, Celph Titled, Reef The Lost Cauze, Demunz, Fresh Jones, King Mag.
Kai kurios “Four Walls” eilutės tiek prikimštos žodžių, kad susidaro įspūdis kad tai daugiau ne daina o tarsi paskaita, bet jei jums patinka rap’as su turiniu, tai šis albumas jums.

Albumą galite atsisiųsti ir perklausyti http://uploaded.net/file/mf9f3ifu, patikus nepatingėkit nueiti į Itunes ir nusipirkti

Visa Block McCloud diskografija  –>  www.disturbiamusicgroup.com/artists/blockmcclouddisc.html

Disturbia leiblas                              –->  www.disturbiamusicgroup.com

Trekas su Disturbia leiblo vėliava ir nariais:

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close