AlbumaiNaujienos

BUCKSHOT & P-MONEY – “Back pack Travels” [DUCKDOWN ; 2014]

Šie du atlikėjai išties suformavo įdomų duetą. Vienas iš jų yra Niujorko hip-hop‘o scenos veteranas – Buckshot, ant kurio sąžinės tupi keturi albumai su Boot Camp Click, penkeri albumai su Black Moon, trys albumai su 9th Wonder bei albumas su dar viena legenda KRS One. Keista, kad po tokios karjeros Buckshot dar neužmigo ant laurų. P-Money – reperis bei prodiuseris, savo gimtojoje Naujojoje Zelandijoje ir kaimyninėje Australijoje yra žinomas bei gerbiamas dėl savo pasiekimų. O dabar ir mes jį žinosime dėl šio darbo su Buckshot.

Šiame albume Buckshot skamba visai kitaip, negu Boot Camp Click kompanijoje ar duete su Black Moon, šiame leidinyje jis yra kitoks ir tik iš jo vokalo galima atpažinti tą senąjį Buckshot, su specifine psichodeline charizma, bet žinot, skųstis negaliu.

Tačiau beklausant šį albumą susidarė vaizdas, jog viskas čia yra tiesiog pritildyta, Buckshot repuoja ganėtinai ramiai, o muzika tarsi kažkur lekia pasišokinėdama. Net gi į svečius pakviesti Pro Era nariai su Joey Bada$$ priešakį skambėjo kitaip nei įprastai, galbūt tai tik bandymas įnešti seno Boot Camp Click aromato.

Visumoje albumas nėra ilgas, nors reklamavo jį labai ilgai ir intensyviai. Gabalas su ta pačia Pro Era kompanija jau kurį laiką sukasi internete. Panašu, kad Duck Down planuoja savitą sugrįžimą arba visą reinkarnaciją, nes vis dažniau Facebook‘e ir naujienose mirksi jų vardas ar trumpi filmukai su šokančių Duck Down talismanu. Turėtų būti įdomu.

Galėjo bent jau užsiminti, kad albume sudalyvaus gražiai dainuojanti mergaitė vardu T‘nah Apex ir mielai repuojanti Chelsea Reject ir dar viena tos pačios įrašų studijos legendinis duetas Smif-n-Wessun bei man iki šiol negirdėjas David Dallas.

Galiausiai man susidarė dvipusiškas įspūdis. Iš dalies norėtųsi kažko, kas primena seną Buckshot, bet iš kitos pusės, juk viskas gerai, nes muzika yra gera, kokybiška, išlaikytu stiliumi ir be nukryimų. Ko gero svarstyklės nusvyra į pozityviają pusę.

Rekomenduoju, albumas tikrai vertas dėmesio.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close