Albumai

CASUAL – Smash Rockwell

Savo laikais šitas Oklande gimęs ir išaugęs MC , buvo tiesiog vienas iš Del The Funky apsauginių , vėliau į jo rankas pateko mikrofonas ir pasirodė, kad šitas bičas moka dar labai gerai riapuoti .Savo muzikine karjerą pradejęs kaip freestyleris , jis buvo vienas iš tų žmonių kuris stovėjo prie Hiero Imperium pamatų , vienas iš ištikimiausių savo imperijos karių.

 

Tai ką aš dabar turiu prieš save 2005 metais išleistas Casual albumas, nors jis jau kelis mėnesius kaip atsiradęs mano rankose , aš tik dabar pasirinkau jį, kad pristatyti šį albumą plačiau.

 

Kaip ir įprasta pas Hiero , vienas kito albume jie dalyvauja ganėtinai dažnai ir aktyvei.Taip ir čia be visos plejados Hiero prodiuseriu , tokiu kaip Domino, Compton 7 (o tai Aagee ir A Plus) arba pačio Casual , kuris kaip pasirodė irgi moka kurti muziką , yra ir visa eile MC , kurie prisidėjo savo raimais prie šio kūrinio.Na pvz. Opio, Tajal arba Young Zee.Be jau paminėtų Hiero Inperium atstovų albume dar galima rasti tokius veikėjus kaip E-40, Psalm One, Too Short, E Mac, Richie Ricj, G Stack , Jake One,Dan The Automator na arba taip mylimas paskutiniu laiku J-Zone.

 
Aplamai kas liečia skambesio , šitame albume , ko gero daugiau jaučiasi klasikinio seno west Coasto įtaka savo šaknimis einanti į senus 90-tus .Albumas yra ganėtinai linksmas , spalvingas ir ko gero dėl įvairių prodiuserių , labai įvairiapusiškas.Tiesa sakant iš Hiero dažniausiai galima tikėtis kitokių produktų ,nors jeigu imti paskutinius metus , hėbra palinksmėjo.

 

Vokalinė albumo pusė , vėlgi matosi nuo seno klasikinio Casual iki kažkokių eksperimentų, vietomis Casual pradeda riapuoti kaip Del , matyt stipri įtaka duoda žinoti apie save.Bet bendrai viskas puikei.Penkiolika gerų , lengvai slystančių kūrinių , gal būt nevisiškai tai kas asmeniškai man prie dūšios , bet manau kad daug kam turėtu patikti.

 

Taigi Hiero dar karta įrodė, kad neveltui juos taip gerbia visa vakarų pakrantė , nes taip sunku per tiek metų , balansuoti tarp komercijos ir andergraundo , juk tik viena klaida ir…

 

Rekomenduoju


TRACKLIST:
1. Say That Then

2. All Around The World

3. Smash Don’t Hurt ‘EM

4. OAKtown (Feat. EMac, Too $hort, G Stack, Richie Rich)

5. Styles

6. Bitin & Freakin (Feat. Psalm One)

7. In The Whip

8. Nickel& Dime Gangsta (Feat. E40)

9. Critical

10. Hierollers (Feat. Tajai & Opio)

11. Single Mother

12. Rap Game

13. Bay Vs. Bricks (Feat. Young Zee)

14. I’ll Hit That

15. Make It Hot

16. Wakemup

 

Bitai:9/10

Viokalas: 9/10

Originalumas: 5/10

 

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close