Albumai

Cd pavidalu visam pasaulyje savo mixus leidžiasi tik dideliu įrašų studijų vergai, kurie kitaip negali. DJ MAMANIA – „Too wheel drive“ [ mixtape; 2001]

mamaniaKaip perspėja užrašas ant kasetės – tai Lietuvos DMC kategorijoje DJ numeris pirmas. Ir jo nauja mix kasetė, numeris du. Kadangi kol kas niekas kitas Lietuvoje mixteipų neišleidžia. Tai ganėtinai unikalus dalykas. Kas malonu, kad Mamania kaip ir priklauso pagal visas tradicijas išleido savo mixą kasetes pavidalu ir nėra čia ko važiuot, niekas nenori jos slėpti nuo MP3 nacijos, tiesiog taip priimta. Cd pavidalu visam pasaulyje savo mixus leidžiasi tik dideliu įrašų studijų vergai, kurie kitaip negali.

Bet arčiau reikalo. Mamania vienas iš tų, kas geriausiai jaučia, ko nori publika, jis puikiai moka derinti muziką, nes dauguma kitų tiesiog vadovaujasi savo skoniais. Šiuo atveju, mes turim gan gerą kokteilį, nuo senų klasikinių „Pharcyde“ arba Gang star‘ų“ iki (kas yra unikalu) mūsų vietinių MC freestyle‘ų, tokių kaip Laukinis MC, K.B., Johnny arba gan gerai žinomas Svaras. Kas dėl tų raimų, na tekstinę pusę galima linkėt geriau ir daug geriau, bet galų gale čia, kiek aš žinau, ganėtinai spontaniški darbai. Kas dėl technikos – visi keturi mc labai skirtingi, kiekvienas turi savo stilių ir bendras vaizdas normalus. Gal tik Laukiniui dar reikėjo labiau pasitreniruoti, nors kas dėl teksto, panašu, kad jis kreipė jam daugiau dėmesio. Kaip nekaip daug kam iš šių MC, tai buvo pirmas kartas studijoje. Pagal mane Mamai reikėjo labiau palenkti lazdą iš mix kategorijos į DMC, nes vietomis skamba tiesiog kaip rinkinukas, gal man taip atrodo, nes mane ganėtinai veža visi šitie techniniai DJdalykeliai. Na jūs tikiuosi supratot ką aš turėjau omeny.

Šiaip rinkinukas ganėtinai gerai atspindi tai, ką klauso hip-hop nacija šiuolaikinėje Lietuvoje, na gal tiksliau – ką jie klausė tada, kai buvo įrašinėjamas šis mixteipas . Didelis visų tokių kasečių pliusas tame, kad jose galima išgirst daug įdomių, senų arba seniai žinomų gabalų versijų. Nes kaip žinia, viniluose išleista produkcija gan skiriasi nuo to, ką išleidžia ant CD. Taip yra ir čia. Na galima paminėt “Fed Up”, House Of Pain arba DJ Tomekko “Ich lebe fur hip-hop” remiksuotus variantus. Lyginti su užsienietiškais analogais dar nereikia ir ne dėl to, kad per prastai, tiesiog…

Bet jeigu Mama tobulės tokiais tempais ir nepasiduos populiarumo ligai, Lietuva turės dar vieną įžymų Lietuvį. Aplamai vietoj to, kad skaityti mano nuomonę, geriau pabandyk nusipirkti arba gauti šį dalyką ir sudaryk savo nuomonę.

By MIRON

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close