Albumai

Cnop – Tema [2010]

  Nors šių, jau dešimtųjų, metų pirmoji pusė mus labiau lepina numatomais albumais (Shamas, Bonzik, Despotin Fam ir t.t.), negu realiais produktais, vis dėl to džiugu, kad vienas kitas pažadas vis tik tampa materija. Vienas tokių – klaipėdiečio – vilniečio Cnop albumas „Tema“.  Priminsiu, kad tai jau ketvirtasis albumas, kuriame ypač aktyviai dalyvauja šis veikėjas. Jei kas nepamena – debiutinis albumas „Deti Goroda“, Epicentr albumas „My tut“, surinktas Klaipėdos repo rinkinys. Na ir šis…antrasis solinis Cnop‘o albumas.

Pirmas dalykas, kurį užfiksavo ausis – pakitęs skambesys. Jis nuo to pakitimo netapo nei blogesniu, nei geresniu. Jis kitoks, jis lyg ir ramesnis, lyg ir mažiau jaučiama to aštrumo, kuris būdavo ankstesniuose albumuose. Bet kartu toks albumas skamba brandžiau. Tokiu „minkštumu“ pasižymi, mano nuomone, albumo „vinys“ – „Песня 2009“, kuriame girdimas dar vienas Klaipėdos atstovas Karoona. Įdomu, ar Karoona, pasižymintis produktyvumu, ruošia savo solinuką? Būtų geras albumas, manyčiau. Taip pat išskirčiau „Tik – tak“ su tuo pačiu Karoona. Tokie gabalai – metraščiai visuomet man patiko. Patiko ir „Исповедь“. Bendra daina su man iki šiol negirdėtu Pup-San. Vietomis jo balsas man priminė tokį Peterburgo repo atstovą Kripl‘ą (ex Umbriaco). Apskritai albumas pasižymi kviestinių svečių…ne tiek gausa, kiek įvairove.“Deti goroda“ irgi buvo nemažai feat‘ų, bet čia jie su daugiau įvairių reperių. Džiaugiuosi, kad albume galiu išgirsti Снайпер. Užkabino jo kūryba po Klaipėdos rinkinio. Dabar bus daugiau ką paklausyti iš jo pusės. Ačiū!

Tiesa, kad ir kokie užsupantys bebūtų bytai daugumoje gabalų, nėra visiškai numota ranka ir į jiems priešingus, aštrius instrumentalus. Tiems lyriškiems kūriniams yra ir alternatyva – „Я за“ su Smogg. „Deti goroda“ buvo panaši daina su juo. Susiraskite albumą ir paleiskite devintąją dainą. Šiame („Deti goroda“) albume galima rasti analogą dainai iš naujojo albumo – „Sni bivajet shutiat plosko“ = „По живому“. Panaši šių dviejų gabalų tematika – ne ypač maloniai nuteikiantys pasąmonės juokeliai. Na, dar yra „Бирил“ su Bonzik. Na, niekada nemėgau tokių punchline‘ų mistinių „fake“ adresu. Dėl šios priežasties mielai praleidžiu šį gabalą.

Visumoje albumas gavosi tikrai stiprus, viskas atlikta profesionaliai. Vietomis gal ir būna „vata į ausis“ , bet viena ar kita eilutė tikrai nesumenkina relyzo kokybės. Mažiau žaidžiama su repavimo technikomis. Susitūpėjimas? Albumas, kaip minėjau, brandesnis už prieš tai buvusius Cnop‘o albumus. Natūralu – su laiku ir įdėtu darbu ateina ir patirtis.  Tiesa, apmaudu, kad šis puikus albumas kol kas tėra internetinis ir fizinis jo pavidalas pakibo ant plauko.

P.S. Nenustebčiau, jei nuo šiol Q būtų daug kur girdimas dainuojant priedainius. Ir šeip dainuojant. Juokauju, žinoma. Sveikinimai!

 

Tracklist:

 

1.Встречай Клайпеда(Intro)

2.Я сделал это первым

3.Пора порадовать (feat. Русый & Dj Mamania)

4.Песня 2009 (feat. Karoona )

5.Бумажный рай (feat. Q)

6.Тик Так (feat. Karoona)

7.Я за (feat. Smogg)

8.Восьмое Лето

9.Русский рэп жив (feat. Moo)

10.Исповедь (feat. Pup-San & Milena)

11.По живому

12.В Кали

13.Ораньжевый город (feat. Снайпер & Dj Mamania)

14.Листья будут падать (feat. Strizh)

15.Бирил (feat. Bonzik)

16.Пока живём (feat. Moo)

17.Перечитал (скит от Rodik V.D)

18.Клайпеда сити 2 (feat. Rodik V.D, К_М, Karoona, Гра и Снайпер)

19.Всё что небыло сказано(Autro)

20.24 Часа(Bonus track)

 

Music:

Wtk/Mtw 1,2

Kshysiak 9,13,15

Vaiper 8

Steel-T 5,6,10,12,14,16

Mantas Prod. 3,7,18

PPP 4,11,19

 

Albumo pristatymo treileri galite išvysti čia:

 

Autorius Kęstas Vasilevskis – Kiesha
Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close