Albumai

CUT CREATORS & DJ MURO presents „Japanese gangster" [Prime Cuts Prod.;2008]

Keistokas, bet pakankamai įdomus leidinys. Susitiko Cut Creators chebra kartu su DJ Muro kažkur Japonijoj, su skaudančiom galvom nuo konjako ir alus po Jay-Z koncerto ir nutarė, kad reikėtų paimti Jay akapelas ir padaryti savo amerikietiško gangsterio versiją…Taip po kurio laiko gimė šis darbas.

Išties įdomus projektas. Taip, jame nėra nieko tokio super naujoviško, kaip galima tikėtis iš japonų, bet už tai išėjo neblogas, o vietomis netgi labai neblogas klasikinio hiphopo skambesio albumas. Manau, nei vienas iš jūsų kartais nori padaryti tą patį – paimti puikų mc ir atskirti jį nuo erzinančio šiuolaikinio hiphopo skambesio, perkelti į savo pasaulį arba, kaip šiuo atveju, ir į ankstyvesnius laikus .

Tiesą sakant, man neišėjo normaliai įsiklausyti į originalią albumo versiją, kažkaip pirmi kūriniai nustatė priešiškai, nežiūrint į mano pagarbą Jay-Z kaip MC.

O štai ši versija man patiko. Taip, vietomis girdėta, banaloka, bet už tai galima pilnai įvertinti Jay, kaip lyriko, sugebėjimus…

Man apskritai patinka tokie japonų produktai, viskas atrodo ir skamba kaip kažkieno namų kūrybos demo, paprastas nesudėtingas viršelis… Kai kurių mūsų mc demo atrodo geriau…Jokios reklamos, ir tai puikus pavyzdys, kad nesvarbu, kaip saldainis įpakuotas ir kiek jis matomas, svarbu, koks jis viduj. Svarbu, kad jis kabintų, kad priverstų galvą linguoti ir tirpti smegenis…

Vienu žodžiu – skanaus…

 


Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close