NaujienosVideo Klipai

D-Cristian "Odė šiukšlėms". Repas skirtas ne tiek repo, kiek pop muzikos pasauliui

d-cristianVienos iš aktyviausių Lietuvos repo grupių Mad Money narys, muzikos prodiuseris D-Christian balandžio 24 dieną pristatė savo solinį kūrinį “Odė Šiukšlėms”.

Iš pažiūros eilinis repo kūrinys, neišsiskiriantis ypatingais žodžiais, tačiau čia ausis bandoma sudominti kiek kitu skambesiu. Klausant jo, kilo asociacijos su ne per seniausiai Facebook žvaigždės Monikos Šalčiūtės atliktu Marilyn Monroe kūriniu “I wanna be loved by you” projekte “Šuolis”. Galbūt kūrinys ir neturėtų jokiu intencijų įžeisti jaunąją Lietuvos žvaigždę, tačiau visas abejones išsklaido kūrinio pradžioj nuskambantis kreipinys “Ei, Monika”, kurį seka iš pažiūros elektrinio pjūklo garsas. Ar tai buvo tik noras pajuokauti, ar tai yra pradžia naujo Lietuvos pramogų pasaulio išsišokėlio?

To paklaustas D-Christian tik nusijuokia. “Niekas nežino, ką galiu sugalvoti rytoj ar kitą savaitę. Neesu reperis, esu muzikos prodiuseris. Žinau, kas gali užvesti, įstrigti į galvas masėms žmonių, tačiau niekada neįtikčiau repo gerbėjams, mano muzika patiks nebent plačiajai visuomenei. Todėl manau, kad greitai mane matysite viešumoje vis daugiau, tačiau ne tiek repo, kiek pop muzikos pasaulyje.”

https://www.youtube.com/watch?v=mB2be_Q_GwA

 

Žymos

Susiję

5 komentavo

  1. Ką aš žinau, brenda per repą kažkur į popsą… Repą daro nasamonių įrankiu. Jis bando nueit i popsą, ko pats ir neslepia, pats save giria, kas taip daro? 😀 Pamynėjo Šalčiūte, o tai rodo, kad jis negeresnis už ją, tipo kad išpopuliarėt – pasinaudosiu kitų populiarumu. Silpna ir niekur toli nenueis, kaip muzikos prodiuseris repo pasaulyje smarkiai kris jei toliau taip išsidirbynės. Nes aš po šito asmeniškai iš jo bytų nebeužsakynėčiau…
    0    0
  2. Popso šaika, 0 meno. Padaryt bytą per kelias h ir parašyt tekstą iš lempos dar nėra blogai, bet siekt populiarumo stumiant ant žmonių…. Visi tik ir šneka kokia Šalčiūtė tūpa dūra, visi mainstryminiai prikolistai tai daro ir aišku bukagalvių daunų bandai tai juokinga. Šitas pacanas irgi bando gaut dėmesio tai darydamas įlist tarp urodų. Čj jis net asmeniškai jos nepažįsta, šitas š net nevertas repo vardo. Visa jų šaika yra žemesnio nei monikos levelio, patys aleknos balkono repo fanatai. Šiukšlės tik apie šiukšlės. Žodis, sūnau.
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close