NaujienosStraipsniai

Dabar pakartoti repą dar lengviau

pakartot 2Jau pora savaičių veikia didžiausias muzikos albumų kolekcininkas Lietuvoje. Tai portalas PAKARTOT, kuris leidžia talpintis ir įkelti albumus (LEGALIAI) ir žinoma, jame randame ir HH skiltį. Daugiau nei 100 repo albumų jau  dabar galite rasti tenais ( https://www.pakartot.lt/#/genre/3 ). Tarp jų jau yra daugelis senųjų ir nauji – padarom taip, kad būtų visi?

Iš trumpo pokalbio su šio projekto sumanytojais išsiaiškinome, kaip tai padaryti. Tad dėl 44233_379653538771299_1325180185_npapildomos muzikos įkėlimo būtų gerai jei kūrėjai patys prisijungtų prie pakartot.lt ir sukeltų savo įrašus. Jei jie nėra AGATA nariai, tai galėtų tiesiog parašyti į info@pakartot.lt ir gauti visą nuoseklią info ir pagalbą, kaip sukelti albumus arba atlikėjai tiesiog gali albumus atvežę perduoti  ir Agata su pakartot.lt  padės sukelti. Taip pat jau esamus albumus jų kūrėjai gali redaguoti prisijungę prie pakartot.lt. Kaip teigė autoriai: ” Šią platformą mielai pasiūlytume ir naujų albumų/singlų pristatymui, kur galėtų būti patalpintas albumas(nebūtinai pilnas, jei kūrėjas nori pardavinėti jį) ir kurio nuoroda galima dalintis tiek naujienų portaluose, tiek FB, tiek žinutėse”.

Taigi nors pavienius kūrinius galima rasti ir klausytis repotekoje ( https://hip-hop.lt/repoteka/ ) – tačiau labai sveikiname šį projektą ir tikimės jame bus galima patogiai rasti visus LT repo albumus. Ar prigis šis Lietuviškas Spotify laikas parodys, na bet kol kas viskas atrodo patogu, platu ir einame toliau ieškoti ir klausytis senųjų ir sunkiai randamų internete darbų.

Dėl papildomos muzikos, tai būtų gerai jei kūrėjai patys prisijungtų prie pakartot.lt ir sukeltų savo įrašus. Jei jie nėra AGATA nariai, tai galėtų tiesiog brūkštelėti info@pakartot.lt ir mes jiems pasakysime kaip sukelti albumus arba jie tiesiog galės juos atvežti mums ir mes padėsiem sukelti.
Taip pat jau esamus albumus jų kūrėjai gali redaguoti prisijungę prie pakartot.lt.
Šią platformą mielai pasiūlytume ir naujų albumų/singlų pristatymui, kur galėtų būti patalpintas albumas(nebūtinai pilnas, jei kūrėjas nori pardavinėti jį) ir kurio nuoroda galima dalintis tiek naujienų portaluose, tiek FB, tiek žinutėse.

Žymos

Susiję

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close