Interviu

DADA

Kas – DADA! Ką – muziką! Repą – kokį? Ir kaip pagyvinti gėlių prekybą rasite – šiame interviu

 

Pradėkime nuo to kas labiausiai turbūt visiems ir rūpi – ar vėl bus plakamas išskirtinio žodžių žaismo, logiškos minties ir geros nuotaikos kokteilis? O gal kūryba nebuvo nutrūkus tik neviešinama?

O taip! Manau geros nuotaikos ingredientą bus galima pakaitaliot, bet be kitų dviejų niekaip. Mano kūryba buvo komoje ir jos gyvastį palaikė tik aparatai. Niekada nebuvo tokių minčių ištraukt kištuką iš tinklo, visada žinojau, kad grįšiu.

 

prisiminkime seną Dados, Smogo ir Oriono kolobaraciją pavadinimu -“tritaškis” ~2006m.

 

Kiek manai kenkia, o galbūt išėjo į naudą poilsis ir kelių metų tyla tau ir Dadai (jei tai nėra vienas ir tas pats)?

Mes esam vienas ir tas pats iki tam tikro lygio. Tarkim mc betluose tekdavo išeit iš savęs ir pasikeiksnot. Dada yra žymiai drąsesnis. Na, o pertrauka tai tik į naudą. Kad nekažką ir praradau, nes dabar daug tinkamesnis metas neršti… turiu omeny facebook ir youtube. „Daug mc atsirado“ susilaukė žymiai daugiau populiarumo nei prieš 4 metus.

 

Ankščiau dažnai repuodavai ne vienas (Arty ir aplamai Mental Crew, Despotin, Smogas…), kas labiau prie širdies: daryt asmeninius gabalus, featai, o galbūt aplamai battlint?

 

Labiausiai mėgstu dirbti vienas, tačiau į featų šulinį niekad nespjaunu. Betlint – įdomu, bet negalėčiau to daryti nuolat. Betlinant kartais norisi sustot ir pagalvot, bet… nėra laiko :]] to pasekoje esi priverstas kurt produktą, kuris tau nelabai patinka. Ir šiaip pavargsti žmogus nuo neigiamų emocijų, kurių ten niekad netrūksta.

 http://www.youtube.com/watch?v=9zTcPbTF0K8

Aktyviai dalyvaudavai internetiniuose battluose ir už stiprius ir originalius punchline‘nus tapai vienu įsimintiniausiu MC tenais – kaip pats  dabar vertini praėjusius battlus?

 

            Puikiai vertinu. Sukūriau keletą neblogų dainų ir radau savo amplua. Be to, manau, visai nebuvo svarbu laimėsi ar ne, svarbiausia, kad daina turėtų išliekamąją vertę.

 

Sakei: „Battluose dalyvaučiau jeigu jie būtų trumpesni, tarkim 1-2 dainos“ – kiek manai toks formatas kai orientuojamasi ne į kiekybę duotų kokybės?

 

            Na manau visi mestų savo kozirius iškarto, jei kažkas tokių pasilieka. Į betlo galą dažnai reperiai išsisemia, gelbsti tik tai, kad papuolus prieš žinomesnį mc eilutės rašosi savaime.

 

 

 

Kaip kilo mintis su TwoDics Crew prasibėgt pro gėlių turgelį?

 

Ši mintis kilo twodicksams. Jiems patiko mano daina, nusprendė nufilmuoti klipą. Filmavo kažkokį kitą projektą įvairiose vietose ir viena jų buvo gėlių turgelis. Tad nusprendė, kad iš tos vietos galima daugiau išpešti. Vienos ponios pardavėjos lyg ir pyko pradžioj, nors gal ir ne, gal tik taip bandė pasimaivyt :] Na, o viena, ką jūs galvojate, priėjo ir sako „O, žinote? Kai jūs čia ėmėt filmuot, man prekyba ėmė eiti“. Buvo smagu, nors kažkaip gėda, kad senas gabalas, su nauju, manau, būčiau jautęsis užtikrinčiau. Didelis ačiū twodicksam :*

Turėjai  idėją išleisti trumpų dainų rinkinį – ar ji dar gyva? Kodėl buvo, o gal ir artimesnis būtent toks žanras? 

Kol kas žadu lepint klausytojus dalindamasis naujom dainom, kompensuodamas tuos ilgus metus tylos. Manau sukūręs kokias 3-4 dainas turėčiau apsispręsti, ką veikti toliau: ar kurti tą trumpų dainų albumą ar paprasčiausiai neturėti jokio plano dar kurį laiką.

 

Seki kas vyksta Lietuviškame repe? Kaip manai jam sekasi?

 

Nesekiau, bet po truputį pradėjau. Iš esmės pastebėdavau tik tai, kas buvo akivaizdu: renginių afišos, daugybę share‘ų susilaukę youtubiniai gabalai feisbuke… Vertinant tik šiuos kriterijus tai dabar kiečiausi yra: Vilniuje – tie geresni ir lilas, Kaune – Alekna, Šiauliuose – IGG, Klaipėdoje – jama & w. Tai nereiškia, kad kitų vardų nėra, tiesiog sakau, ką matau. Iš tikro tai trūksta konkurencijos. Norėtųsi bent 2jų renginių, kuriuose nesikartotų grupių pavadinimai.

Albumas kurį rekomenduotumėte dabar išgirst visiem skaitantiems?

 

Jj Doom – Key To The Kuffs (mano mėgstamiausias MC forever)

 

            Ačiū tiems, kurie neskūpi ir dalinasi mano muzika. Netrukus po interviu pasirodys mano nauja daina. Būkit pasiruošę!  P.S. – Ir dar… Edvinai, ačiū už komentarą pmp video forume.

 

Sekite Dadą soundcloude ir facebooke !

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close